TSYD temsilcileri İstanbul'da buluştu

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) temsilcileri İstanbul'da buluştu.

  • 1542
TSYD temsilcileri İstanbul'da buluştu

Türkiye Spor Yazarları Derneği'nin (TSYD) İstanbul'daki genel merkezinde toplanan temsilciler, Genel Başkan Oğuz Tongsir tarafından ağırlandı.

Temsilcilerin buluştuğu toplantıda konuşan Genel Başkan Oğuz Tongsir, "TSYD'nin Anadolu’ya açılımı devam edecektir." dedi.

Yurt genelinden 40'ın üzerinde temsilcinin katıldığı toplantıda ilimizi Murat Köse temsil etti.

Türkiye Spor Yazarları Derneği Genel Başkanı Oğuz Tongsir ile ikili görüşmede yapan Köse, genel merkez yönetimini bir toplantılarını ilimizde yapmaları için davette bulundu.

TSYD tesislerini il temsilcilerine gezdiren Başkan Tongsir, kendi dönemlerinde çeşitli spor ve sosyal aktivitelerin yapıldığını, TSYD'ye yeni modern birimler kazandırdıklarını belirterek, "Üstlendiğiniz görevi hakkıyla yapıp, bütün zorlukları göğüsleyen siz Anadolu’daki temsilcilerimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Neler yaptığınızı biliyoruz. Sizler meslektaşlarınızın işini kolaylaştıran önemli bir sorumluluğu ve görevi başarıyla yerine getiriyorsunuz. Emeklerinize sağlık, iyi ki varsınız. TSYD'yi Anadolu'da en iyi şekilde temsil eden sizlere teşekkür ediyorum, sizlerin sorunlarını da dinleyerek daha iyi etkinliklerde bir araya geleceğiz. TSYD olarak Anadolu’ya açılmaya devam edeceğiz." diye konuştu.

İki gün süren toplantılarda spor yazarlarının stadyum ve salonlarda yaşadıkları sorunlar ve   çözümleri ele alındı.

TSYD temsilcileri İstanbul'da buluştu
TSYD temsilcileri İstanbul'da buluştu
TSYD temsilcileri İstanbul'da buluştu