• 520
Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Budamış bizimle gerçek değerine kavuşacak
Murat Şengül
Murat ŞengülEditör
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Budamış bizimle gerçek değerine kavuşacak

Budamış Mahallesi Muhtar adayı Ferhat Şengül, hizmette gördüğü eksikliklerden dolayı daha iyi bir yönetim ve hizmet için aday olduğunu açıkladı.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerine az bir süre kala muhtar adayları da çalışmalarını yoğun şekilde sürdürüyor.

Budamış Mahallesi Muhtar adayı Ferhat Şengül, muhtarlığa aday olma sebebinin; mahallede uzun zamandır süregelen eksikliklere, hatalara ve yarım kalan hizmetlere dur demek için olduğunu söyledi.

Muhtarlık görevine farklı açıdan baktığını belirten Şengül, göreve geldiğinde ilk icraatının dağ ve patika yollarından farksız olan mahalle yolları için çalışma yapacağını, birçok etkinlik ve projelerle farkındalık yaratacağını dile getirdi.

FERHAT ŞENGÜL KİMDİR?

1974 Kastamonu doğumludur. 50 yıldır Budamış Mahallesi'nde ikamet etmektedir. Esnaf olup mahallede çiftliği bulunmaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır. Eşi ev hanımıdır. Oğlu Ankara Üniversitesi İbn-i Sina Hastanesinde hekim olarak görev yapmaktadır.

Muhtar adayı Ferhat Şengül'ün ihtiyar heyeti ise şu isimlerden oluştu:

Asuman Ortakci-Seç Market sahibi, Berrin Yurttaş-Ev hanımı, Ahmet Çınar-Diş Teknikeri, Ahmet Dökmeci-Belediye personeli, Özkan Halaç-Karayolları Araştırma Teknikeri, Rüştü Kara-Emekli belediyeci, İsmail Arıkan-Antrenör, İbrahim Şengül-Esnaf.

Yeni Videolar