31 Mayıs son gün!

Kastamonu Belediyesi duyuru yayımladı.

  • 1003
31 Mayıs son gün!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kastamonu Belediyesinden yapılan açıklamada; "1319 sayılı Emlak Vergisi Kanunu ve 2464 sayılı Belediye Gelirleri Kanunu kapsamında 2019 yılı Emlak Vergileri ve Çevre Temizlik vergilerinin birinci taksit ödemeleri 31 Mayıs 2019 Cuma günü mesai bitiminde sona erecektir.

Mükelleflerimiz ödemelerini Belediyemiz veznelerinden, www.kastamonu.bel.tr üzerinden ve Halk Bank şubelerinden yapabileceklerdir.

Süresinde ödenmeyen vergiler için gecikme zammı tahakkuk ettirileceğinden mükelleflerimizin vergi ödemelerini süresinde yapmaları menfaatlerine olacaktır.

İlan ve Reklam Vergisi Duyurusu

2464 sayılı Belediye Gelirleri Kanunun 12’nci maddesine istinaden Belediye sınırları ve mücavir alanları içinde yapılan her türlü ilan ve reklam ilan reklam vergisine tabidir. İlan ve reklam vergisi mükelleflerimiz 2019 yılı birinci taksit ödemelerini 31 Mayıs 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar Belediyemiz veznelerinden, www.kastamonu.bel.tr üzerinden ve Halk Bank şubelerinden yapabileceklerdir.

Süresinde ödenmeyen vergiler için gecikme zammı tahakkuk ettirileceğinden mükelleflerimizin vergi ödemelerini süresinde yapmaları menfaatlerine olacaktır." denildi.