AK Parti'de saha çalışmaları sürüyor

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı tarafından saha çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

  • 1801
AK Parti'de saha çalışmaları sürüyor

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı, Kastamonu'nun mahallelerinde çalışmalarını sürdürüyor.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Akif Güzel yaptığı açıklamada; "AK Parti Kastamonu Merkez İlçe Başkanlığı olarak Kastamonumuzun 20 mahallesinde mahalle başkanlarımız ve yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. Bu ziyaretlerde hem hasbihal etmek, hem son ekonomik çalışmaları istişare etmek hem de esnaflarımızın talep ve önerilerini not alarak genel merkezimize rapor etmeyi amaçladık." dedi. 

Kastamonu'nun güler yüzlü misafirperver esnafları her zaman olduğu gibi hoş sohbetleri ile kendilerini ağırladıklarını belirten Güzel, Cumhurbaşkanımızın yeni ekonomik modeli ile ilgili atmış olduğu adımları büyük ölçüde olumlu bulduklarını, hem iç siyasette hem de dış siyaset ve diplomasi çalışmalarında Cumhurbaşkanımıza olan desteklerini yinelediler.

Türkiye olarak artık daha bağımsız ve müreffeh bir ülke olma yolunda ilerlediklerini söyleyen Akif Güzel, "Tüm dünyanın gıpta ile izlediği dış politikamızla savaşan iki ülkeyi aynı masada buluşturan ve dünya devletleri için içinden çıkılmaz hale gelmiş problemlerine çözüm üreten bir ülkeyiz. Burada Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın tüm dünya devletleri ve liderleri tarafından kabul edilen liderlik vasfı büyük önem taşıyor. 2023 ile beraber 20 yıllık kalkınma hamlemizin meyvelerini bir taraftan almaya başlamışken özellikle enerji alanında dışa bağımlılıktan maksimum oranda kurtulma yolunda büyük gelişmelere de şahit olacağız. Bir çok gelişmiş ülke enerji alanında kendilerince çözümsüz kaldıkları bir ortamda biz üreterek ihraç ederek inşa ederek büyüyoruz. Faiz artışı yaptıkları halde enflasyon ile mücadelede başarısız olan ülkeler Türkiye’nin yeni ekonomik modelini, faizi düşürerek izlediği siyaseti bir anlamda ağızları açık vaziyette seyrediyorlar. Esnaflarımız ve halkımız üreten Türkiye'den ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın güçlü liderliğinden memnunlar. Hem Kastamonumuz hem de Türkiye'miz için bu güvene layık olmak adına daha çok çalışacağız."

"Kastamonu'nun her yerinde AK Parti'nin ayak izleri var"

Kastamonumuzun her karışında her sokağında her caddesinde AK Parti kadrolarının ayak izleri olduğunu söyleyen Güzel; "Kahvehanede gazetesini okuyan amcamızın, ayakkabı boyayan kardeşimizin, inşaatta çalışan işçimizin, sanayide ter döken ağabeyimizin kısacası Türkiye’nin derdi bizim derdimizdir. Dünyanın en büyük Partisi olan AK Partimizin büyüklüğüne yaraşır, hizmet ehli olan teşkilatımız gece gündüz demeden çalışmaya devam edecektir. Esnafımız, işçimiz, memurumuz, çiftçimiz AK Parti ile büyümeye ve Türkiye'yi büyütmeye var gücüyle devam edecek."