Babaş'tan maç sonrası açıklama

AK Parti Kastamonu Belediye Başkan adayı Babaş, maç sonrası açıklama yaparak, 'Henüz hiçbir şey bitmedi.' dedi.

  • 627
Babaş'tan maç sonrası açıklama

AK Parti Kastamonu Belediye Başkan adayı Tahsin Babaş, GMG Kastamonuspor Iğdır FK maçı sonrası açıklama yaptı.

Babaş, "Gol sevincinde de, kalemizdeki golün hüznünde de taraftarımızla omuz omuza maç tribünde izlenir." dedi.

"Lafla olmuyor"

Tahsin Babaş, "GMG Kastamonuspor bizim birleştirici gücümüz. Öyle uzaktan uzağa birlik beraberlik olmaz. Omuz omuza olacaksın. Boğazın yırtılırcasına bağırıp, coşkuyla şarkılarına eşlik edeceksin. Üzüldüğün anlarda el ele verip ayağa kalkacaksın. Sevindiğinde de üzüldüğünde de sımsıkı kenetleneceksin. Yani lafla olmuyor, rol yaparak hiç olmuyor, ne kadar rol yaparsan yap gerçeklerin ortaya çıkmak gibi bir huyu var." diye konuştu.

"Biz halkımızın yanında olacağız demedik, bilfiil her zaman yanında olduk çok şükür." diyen Babaş, "Talip olduğumuz makamlar protokol için değil, halkımıza daha iyi hizmet etmek için. Sayın Cumhurbaşkanımızın hep söylediği gibi, biz halkımıza efendi olmaya değil, hizmetkâr olmaya geldik." diye konuştu.

"Henüz hiçbir şey bitmedi"

Babaş, "Gönlümüz de dualarımızda galibiyetten, 3 puan alıp şampiyonluğa emin adımlarla ilerlemekten yanaydı ama bir puanla kapattık haftayı. Şampiyonluk yarışında evet bu skorla biraz işi zora soksak da henüz hiçbir şey bitmedi. Ben inanıyorum şampiyon GMG Kastamonuspor sezonu şampiyon olarak tamamlayıp, şehrimizi 1. Ligde temsil edecek. Hep birlikte, her zaman coşkuyla takımımızı destekleyeceğiz."