Bozkurt Standı Ziyaretçilerden Tam Not Aldı

Bu yıl 12.si düzenlenen Başkent'te Kastamonu Günlerinin en çok ziyaret edilen ve göz dolduran standı Bozkurtluların oldu.

  • 265
Bozkurt Standı Ziyaretçilerden Tam Not Aldı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Bozkurt Belediye Başkanı Bozkurt Ekeş, "Başkent’te Kastamonu Günleri" etkinlikleri kapsamında açılan Bozkurt Belediyesi ve Ankara Bozkurtlular Derneği standına gelen ziyaretçileri Dernek Başkanı Semih Ünal’la birlikte tek tek ağırlıyor.

Kastamonu Dernekler Federasyonu tarafından Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde (AKM) düzenlenen etkinliğe katılan Belediye Başkanı Ekeş, burada yaptığı değerlendirmede, Bozkurt’ta üretilen ahşap ürünlerini ve ilçede yapacakları projeleri hemşehrilerine anlatma olanağı bulduklarını kaydederek, "Bu tür etkinlikler Kastamonu ve ilçelerimizin tarihi ve kültürel tanıtımının yanında, ürettikleri ürünlerinin tanıtımı için büyük bir olanak sağlamaktadır. Bu tür aktiviteler sayesinde, ilçemizde üretilen ahşap ürünleri sergileme ve ilçemizde yapacağımız hizmetlerin tanıtımını yapma olanağı buluyoruz. İnşallah bu tanıtımlar sayesinde esnaflarımızın ürettiği ürünler, daha geniş pazarlarda yer bulur. Kastamonu ve ilçeleri için çok önemli olan bu etkinliğin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederiz" diye konuştu.