Büyükoral'dan geçmiş olsun mesajı

Anadolu Basın Birliği (ABB) Kastamonu Şube Başkanı ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Büyükoral, Karadeniz'de yaşanan selden etkilenenlere geçmiş olsun dileklerini iletti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Büyükoral'dan geçmiş olsun mesajı
Anadolu Basın Birliği (ABB) Kastamonu Şube Başkanı ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Büyükoral, Karadeniz’de yaşanan selden etkilenenlere geçmiş olsun dileklerini iletti.
Kastamonu Güncel - Murat ŞENGÜL

Anadolu Basın Birliği (ABB) Kastamonu Şube Başkanı ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Sabahattin Büyükoral, Karadeniz’de yaşanan selden etkilenenlere geçmiş olsun dileklerini iletti.

Sabahattin Büyükoral mesajında; "Bozkurt ilçemiz başta olmak üzere Kastamonu’nun farklı noktalarında yaşanan sel ve heyelan olaylarından etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Hayatlarını kaybeden canlarımıza Allah'tan rahmet, aileleri, yakınları ve milletimize başsağlığı diliyorum. Bizler tüm imkanlarımızla hemşehrilerimizin yanındayız. Rabbim ülkemizi afetin her türlüsünden korusun. Ayrıca Pençe-Şimşek operasyonu bölgesindeki Taşköprülü şehidimize de Allah'tan rahmet; kederli ailesine ve milletimize başsağlığı ve sabır diliyorum” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN