Davutoğlu, Taekwondocularla Bir Araya Geldi

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Avrupa, Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu milli tekvandocu Servet Tazegül ile 'selfie' çektirdi ve başarısını tekrarlamasını istedi.

  • 647
Davutoğlu, Taekwondocularla Bir Araya Geldi
TAKİP ET Google News ile Takip Et


BAŞBAKAN, TAZEGÜL'ÜN SELFİE RİCASINI KIRMADI 

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından Konya’da düzenlenen Konya Metrosu Projesi’nin tanıtım toplantısına katılan Başbakan Davutoğlu, burada takım halinde Avrupa Şampiyonu olan milli taekwondocularla bir araya geldi.

Başbakan Davutoğlu, Avrupa Şampiyonu olan milli taekwondocuları tek tek tebrik ederek, sporcuların kamp çalışmalarından, derslerine kadar bilgi aldı ve başarılarının devamını diledi.

Olimpiyat Şampiyonu Servet Tazegül'le de yakından ilgilenen Başbakan, Servet Tazegül'ün selfie ricasını da kırmadı. Neşeli anların yaşandığı çekim sırasında Başbakan Davutoğlu, 2012 Londra Olimpiyat Oyunları’nda altın madalya kazanan Servet Tazegül’den başarısını tekrarlamasını istedi.

Başbakan Davutoğlu’nun şampiyonluk sözü de aldığı görüşme sırasında Taekwondo Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin, "Bütün imkanlarımızla ve teknik ekibimizle bayrağımızı göndere çekmek için çalışıyoruz. İnşallah başarılarımızı arttırarak, ülkemizi gururlandırmaya devam edeceğiz" dedi.

(İHA)