Eşine doğum hediyesi 'Hacı Murat' aldı

Bartın'da 37 yaşındaki Recep Orhan, hamile eşine doğum hediyesi olarak 1974 model klasik otomobil "Hacı Murat" aldı.

  • 584
Eşine doğum hediyesi 'Hacı Murat' aldı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Ankara'da bir oto galeri işletmeciliği yapan Orhan, klasik oto tutkunu olan eşine, doğum hediyesi olarak 'Hacı Murat' almaya karar verdi.

Orhan, internet üzerinden başka bir klasik oto tutkunundan bulduğu otomobili, 20 bin lira vererek satın aldı.

Orhan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, otomobilin 1974 model olduğunu ve aracın kendisine 20 bine liraya mal olduğunu söyledi.

Otomobilin önceki sahibinin otomobile çok özendiğini belirten Orhan, "Bartınlıyım ama Ankara'da yaşıyorum. Ben sürekli bu arabayla Ankara’ya gidip geliyorum. Murat 124 ama arabamız çok güzel." dedi.

"Eşimle adını 'İsabella' koyduk"

Hamile eşinin yakın zamanda doğum yapacağını belirten Orhan, şöyle devam etti:

"Nasip olursa bir bebeğimiz olacak, bu arabayı eşime doğum hediyesi olarak aldım. Eşimle birlikte arabamıza 'İsabella' adını koyduk. Eşim, 'Hacı Murat' denilmesinden hoşlanmıyor. Bizim bir evladımız da bu ona gözümüz gibi bakıyoruz, kızımız diye seviyoruz. Bu bir tutku, bir hastalık. Arabayla ilgili çevreden çok güzel tepkiler alıyoruz.

Herkes çok seviyor, hoşlanıyor, beğeniyor ve fotoğraf çektirmek isteyenler oluyor. Klasik olduğu için herkes hayran. Bir iki firma reklam için istedi aracımızı ama ben vermek istemedim. Dediğim gibi biz bunu çocuğumuz gibi seviyoruz. Maddi olarak bir bekletimiz yok. Günde iki defa siliyorum bunu ben hayranım, aşığım."