Eski Bakan Başesgioğlu, Bozkurt'u Ziyaret Etti

Bozkurt Belediye Başkanı Bozkurt Ekeş, eski Bakan Murat Başesgioğlu'na ilçede yürüttükleri proje ve çalışmalarını anlattı. 

  • 408
Eski Bakan Başesgioğlu, Bozkurt'u Ziyaret Etti
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Bozkurt Belediye Başkanı Bozkurt Ekeş, Bozkurt ilçesine ziyarette bulunan eski bakan Murat Başesgioğlu’na yapımı devam eden ve yeni başlayacağı projelerini yerinde gösterdi. Ziyaretlerde Başkan Ekeş, Başesgioğlu’na çalışmalar hakkında detaylı bilgiler verdi.

Başkan Ekeş, ilk olarak ilçe merkezinde yapacağı Yeni Meydan, Öğrenci Yurdu-Sosyal Tesis ve Kültür Merkezi yapılacak olan yerleri göstererek eski bakan Başesgioğlu’na projeler hakkında bilgiler verdi.

Projelerin ardından yapımı devam eden Bozkurt Meslek Yüksekokulu binası ve eski ceza evine yapılan Yüksekokul İtfaiye Laboratuvarı ile İtfaiye tesisini eski bakan Başesgioğlu’na gezdiren Bozkurt Ekeş, yapımı devam eden alanların en kısa zamanda tamamlanarak faaliyete geçirileceğini belirtti.

Yapılan çalışmaları yerinde gören Murat Başesgioğlu, projeler tamamlandığında Bozkurt ilçesinin ufkunun çok yükseleceğini ifade ederek, “Görüyorum ki belediye başkanımız göreve geldiği günden buyana güzel projeler ve güzel işler yapıyor inşallah bu projeler tamamlandığında Bozkurt’un ufku daha da açık ve yükseklerde olacak” dedi.