Firdevs Saka Kolejinde Taekwondo Coşkusu

Kastamonu Firdevs Saka Kolejinde 23 Mart 2013 günü Karabük Çınar Kulübü ve Karabük Gençlik Spor Kulübünden 19, Kastamonu ili ve ilçelerinden 48 olmak üzere toplam 67 sporcunun katılımı ile ortak antrenman yapıldı.

  • 1968
Firdevs Saka Kolejinde Taekwondo Coşkusu
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kastamonu Firdevs Saka Kolejinde, 23 Mart 2013 günü Karabük Çınar Kulübü ve Karabük Gençlik Spor Kulübünden 19, Kastamonu ili ve ilçelerinden 48 olmak üzere toplam 67 sporcunun katılımı ile ortak antrenman yapıldı.

Yıldız ve Genç kategorilerin katıldığı antrenman adeta bayram havasında geçti. Çekişmeli müsabakalara sahne oldu. Karabük ve Kastamonu sporcuları arasındaki kaynaşma dikkatleri çekti.

Karabük Çınar Kulübü ve Gençlik Spor kulübü antrenörü Fatih Arı, bu organizeyi düzenleyen antrenör arkadaşlara teşekkür ediyorum. Önümüzde bulunan Gençler Türkiye Şampiyonası ve Yıldızlar Türkiye Şampiyonası için çok verimli oldu. Biz antrenörler olarak sporcularımızın eksikliklerini daha iyi gördük dedi. 

Kastamonu bölgesi antrenörleri, Numan Haçat, İsmail Arıkan, Abdullah Kuşcu ve Murat Şengül, Karabük ilinden gelerek çalışmamıza katılan Fatih Arı hocamıza teşekkür ediyoruz. Kardeşliğin dostluğun timsali olan bu çalışma çok verimli geçti. Sporcularımız arasındaki kaynaşmadan çok memnun olduk. Bayram havasında geçen bu müsabaka için bizleri kırmayarak destek olan Kastamonu Firdevs Saka Koleji Müdürümüz sayın Sezai Eski'ye teşekkür ediyoruz dediler.