banner231

Fabrika yangınına müdahale eden personel ödüllendirildi

Kastamonu Entegre fabrikasında çıkan yangına müdahale eden Devrekani Belediyesi personeli, fabrika tarafından ödüllendirildi.

GÜNDEM 04.06.2020, 17:27 04.06.2020, 17:57
1372
Fabrika yangınına müdahale eden personel ödüllendirildi
banner105

Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi (KEAS)’nin Kastamonu Organize Sanayi Bölgesi’ndeki yatırımında 4 Mayıs’ta meydana gelen yangının kısa sürede söndürülmesinde emeği geçen personeller ödüllendiriliyor.

Kastamonu Belediyesi, Orman Bölge Müdürlüğü ve Kastamonu Entegre bünyesindeki çalışanların ödüllendirilmesinin ardından son olarak Devrekani Belediyesi personelleri de fabrika yönetimi tarafından ödüllendirildi. Kastamonu-Samsun Fabrikalar Direktörü Enüs Koç, yangın söndürme çalışmalarında görev alan tüm personele ve Belediye Başkanı Engin Altıkulaç’a teşekkür etti.

Devrekani Belediye Başkanı Engin Altıkulaç ise, “Yangındaki başarılı müdahalelerinden dolayı, Belediye Başkanlığı İtfaiye Amirliği personelimiz Kastamonu Entegre ailesi tarafından ödüllendirilmiştir. Nazik düşüncelerinden dolayı Kastamonu Entegre ailesine çok teşekkür ediyorum. Tüm belediye personelimizin çalışmalardaki başarılarından dolayı kendileri ile gurur duyuyorum” dedi.

Yorumlar (0)
banner223
banner305
11
açık
banner315
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs biyolojik bir silah mı, doğal bir hastalık mı?
Koronavirüs biyolojik bir silah mı, doğal bir hastalık mı?
banner306

Gelişmelerden Haberdar Olun

@
EMLAK FİYATLARI