KASİAD'dan 600 aileye yardım

Kastamonulu Sanayici İş Adamları Derneğinde gelenek bu senede bozulmadı. 600 aileye yardım edildi.

  • 1954
KASİAD'dan 600 aileye yardım

Merkezi İstanbul’da bulunan Kastamonulu Sanayici İş Adamları Derneği ve Vakfı Genel Merkezi (KASİAD) her yıl Ramazan ayında yaptığı yardımlarını bu yılda sürdürdü.

KAİSAD Genel Merkezi tarafından Kastamonu Şubesi’ne gönderilen 600 gıda paketi, 31 Mart seçimleri nedeniyle 1 Nisan’dan sonra ihtiyaç sahibi ailelere yeni seçilen muhtar ve belediye başkanları aracılığıyla ulaştırıldı.

600'ün üzerindeki gıda paketini hassasiyet gösterilerek yeni seçilen muhtar ve belediye başkanları aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırdıklarını açıklayan KAİSAD Kastamonu Şube Başkanı Osman Kocadelioğlu, "Öncelikli olarak Genel Başkanımız Sayın Ayhan Aslan ve yönetim kuruluna her yıl düzenli yaptıkları bu  yardımlardan dolayı teşekkür ediyoruz. Seçimleri dikkate alarak 1 Nisan’dan itibaren ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık. Bu konudaki hassasiyetimiz belediye başkanlarımız tarafından takdir gördü. Bu vesile ile yeni seçilen muhtarlarımızı, belediye meclisi üyelerimizi, il genel meclis üyelerimizi ve tüm belediye başkanlarımızı kutluyor, görevlerinde başarılır diliyoruz." dedi.