Mahalle sohbetleri başlıyor

Kastamonu Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu, mahalle mahalle gezerek sorunları, talepleri ve önerileri yerinde dinleyecek.

  • 1176
Mahalle sohbetleri başlıyor

Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, Kastamonu’da yeni bir uygulama başlattı. Vidinlioğlu, yeni uygulama ile mahallelerin sorunlarını, taleplerini ve önerilerini yerinde dinleyecek.

Kastamonu Belediye Başkanlığı için aday olduğu ilk günden itibaren ve başkanlık dönemi boyunca da sürekli altını çizdiği ortak aklı sahaya en iyi şekilde yansıtmaya çalışan Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu bu kapsamda yeni bir proje başlatıyor.

İlk durak Candaroğulları Mahallesi

Mahallelerin ve vatandaşların sorunlarını, taleplerini ve önerilerini yerinde dinlemek üzere Başkanla Mahalle Sohbetleri projesini uygulamaya koyan Vidinlioğlu’nun ilk durağı Candaroğulları Mahallesi olacak.

Vidinlioğlu yeni projesi kapsamında yarın akşam gerçekleştireceği mahalle toplantısında Candaroğulları Mahallesi’nin sakinleri ile buluşacak.

"Hemşehrilerimizin görüşleri ve istekleri çok değerli"

Mahalle sohbetlerinin çok kıymetli olduğunun altını çizen Başkan Vidinlioğlu, "Bizler görevi aldığımız 2019 yılından bugüne kadar şehrimizin ve hemşehrilerimizin menfaatleri doğrultusunda çalışmalarımızı özenle sürdürdük, sürdürmeye de devam ediyoruz. Her fırsatta ifade ettiğimiz bir şey var; 'Bizim derdimiz Kastamonu. Sevdamız Kastamonu.' Bu sebeple her zaman şehrimiz için en iyisini, en güzelini düşünme ve yapma gayreti içerisindeyiz. Tabi burada hemşehrilerimizin görüşleri ve istekleri çok değerli. Çünkü ortak akıl bizim hizmetlerimizde önemli yapı taşlarından bir tanesi. Hizmetlerimizi sürdürürken mahallelerimizin taleplerini, önerilerini, sorunlarını işte bu toplantılarımızda da birebir dinleyeceğiz. Gerçekleştireceğimiz mahalle sohbetlerine tüm mahalle sakinlerimizi bekliyorum. Daha güzel ve daha güçlü bir Kastamonu hedefine inşallah hep birlikte yürüyeceğiz. Toplantılarımızın şimdiden şehrimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum." dedi.