'Mehmet Feyzi Efendi' anıldı

Bediüzzaman Said Nursi'nin Kastamonulu talebelerinden Mehmet Feyzi Efendi ölümünün 24. yılında çeşitli etkinliklerle anıldı.

  • 515
'Mehmet Feyzi Efendi' anıldı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

“MEHMET FEYZİ EFENDİ” ANILDI

Bediüzzaman Said Nursi’nin Kastamonulu talebelerinden Mehmet Feyzi Efendi ölümünün 24. yılında çeşitli etkinliklerle anıldı. 
Gümüşlüce’deki düzenlenen anma törenine çok sayıda vatandaş katıldı. Programa AK Parti Kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen, MHP Kastamonu Milletvekili Emin Çınar, Kastamonu Belediye Başkan Vekili Bahri Yavuz, Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Seyit Aydın, AK Parti İl Başkanı Av. Metin Çelik, Merkez İlçe Başkanı Av. Feridun Öztürk, MHP İl Başkanı Dursun Ergin, MHP Merkez İlçe Başkanı Av. Ahmet Yavuz ve çok sayıda siyasi parti temsilcisi ve vatandaşlar katıldı.
Kastamonu’da “Mehmet Feyzi Efendi’yi Anma Haftası” etkinlikleri kapsamında konferans yapıldı. Düğün salonunda yapılan konferansa, Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) Genel Başkanı Sinan Yüksel, Kastamonu Belediye Başkan Vekili Bahri Yavuz, Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) Kastamonu Şube Başkanı Doç. Dr. Cevdet Yakupoğlu, Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) Kastamonu Şube Başkanı Orhan Sancaktaroğlu ve çok sayıda davetli katıldı.
TÜRKAV Kastamonu Şube Başkanı Yakupoğlu’nun açılış konuşmasının ardından, eğitimci-ilahiyatçı Hüseyin Kader de “Mehmet Feyzi Efendi’nin Tebliğ ve Eğitim Metodu” konulu sunum gerçekleştirdi.