Meraklıları için 4. Klasik Otomobil Sergisi

Hacettepe Otomotiv Topluluğu ve Ankara Klasik Otomobilciler Kulübü tarafından 4'üncüsü düzenlenen Klasik Otomobil Sergisi'nde, orijinalliği bozulmamış 33 otomobil sergilendi.

  • 654
Meraklıları için 4. Klasik Otomobil Sergisi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Meraklıları için 4. Klasik Otomobil Sergisi

Hacettepe Otomotiv Topluluğu ve Ankara Klasik Otomobilciler Kulübü tarafından 4’üncüsü düzenlenen Klasik Otomobil Sergisi’nde, orijinalliği bozulmamış 33 otomobil sergilendi.
Hacettepe Otomotiv Topluluğu ve Ankara Klasik Otomobilciler Kulübü’nün düzenlediği Klasik Otomobil Sergisi’nde, orijinalliği bozulmamış 33 klasik otomobil meraklılarıyla buluştu. Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü’nde düzenlenen sergiyi günde iki bini aşkın kişi ziyaret etti. 70 model siyah Mustang markalı klasik otomobil ile üretildiği dönemin en lüks aracı olan ve otomatik vites, elektronik ayarlanabilir aynalara sahip 74 model Cadillac otomobil, klasik otomobil sergisinin en çok ilgi gören otomobilleri oldu. Sergiye, Hacettepe Üniversitesi öğrencilerinin yanı sıra klasik otomobil severlerin de ilgisi büyüktü. Klasik otomobil meraklıları, orijinalliği bozulmamış bu tür araçları görmenin büyük bir heyecan olduğunu belirterek, serginin kendilerini 70’li yıllara götürdüğünü ifade etti. Türkiye’nin ilk yerli otomobili olan ’Devrim’ arabalarını da burada görmek istediklerini belirten klasik otomobil meraklıları, sergiyi organize edenlere teşekkür etti.