banner231

Başkan Yardımcısı Yurt, Budamış’ta yapılan çalışmaları inceledi

Budamış Mahallesi’nde Kastamonu Belediyesi alt yapı ve üst yapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

POLİTİKA 31.05.2020, 10:41 31.05.2020, 10:51
801
Başkan Yardımcısı Yurt, Budamış’ta yapılan çalışmaları inceledi
banner105

Mahalle vasfını 2019 yılında kazanan Budamış Mahallesi’nde Kastamonu Belediyesi alt yapı ve üst yapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Şehrin 20’nci mahallesi olan Budamış Mahallesi için Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu’nun talimatları doğrultusunda alt yapı çalışmalarına 10 milyon TL’nin üzerinde bir yatırım yapılacak.

Bu doğrultuda KASKİ ve Fen İşleri Müdürlüğü gerekli çalışmaları başlattı.

Çalışmalar Cumartesi günü Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yurt tarafından incelendi.

Mahalle Muhtarı Hüseyin Karabacakoğlu, Fen İşleri Müdürü Bilal Kaval ve KASKİ Müdürü Ümit Güler’in de yer aldığı incelemede Başkan Yardımcısı Mehmet Yurt, yapılanlar ve yapılacaklar ile ilgili uzun uzun bilgi aldı.

Mahalle Muhtarı Karabacakoğlu’ndan mahallelinin isteklerini de öğrenen Başkan Yardımcısı Mehmet Yurt; “Bugün ilimizin 20. mahallesi Budamış Mahallemizde yaptığımız çalışmaları yerinde inceledim, mahalle muhtarımızdan ise vatandaşlarımızın bizlerden olan beklentisiyle ilgili bilgiler aldım. Belediye Başkanımız Sayın Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu’nun talimatlarıyla Budamış Mahallemizdeki çalışmalarımız hız kazandı. Bir yıldır gerekli projeler hazırlandı. Saha çalışmaları da yine hızla başladı. Alt yapı burada önemli. Ciddi bir kaynak harcanacak bunun için. Mahallemizi en iyi şekilde düzenlemek istiyoruz. Eksiklikleri biliyoruz, gerekli çalışmaları da bu doğrultuda yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Tüm mahallelerimizle ilgili gerekli planlamalarda yapıldı ve birimlerimiz hazırlanan plan doğrultusunda rutin çalışmalarını sürdürüyor” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
banner223
banner305
17
hafif yağmur
banner315
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs biyolojik bir silah mı, doğal bir hastalık mı?
Koronavirüs biyolojik bir silah mı, doğal bir hastalık mı?
banner306
EMLAK FİYATLARI