Yayman, Nasrullah Meydanını gezdi

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, Kastamonu Belediyesi tarafından hayata geçirilen Nasrullah Meydanı’nda incelemelerde bulundu.

Yayman, Nasrullah Meydanını gezdi

Türk Dünyası Kültür Başkenti Kastamonu’ya doğumunun 125’inci yılında ünlü kazak şair Mağcan Cumabay anma yılı açılışı ve 10 ülkeden 16 basın mensubunun katılımıyla 10. TÜRKSOY Basın Ödülleri töreni programına katılmak için gelen Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, Nasrullah Meydanı’nda incelemelerde bulundu.

Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş’ın vizyon projeleri arasında yer alan ve Nasrullah Meydanı’nı tarihi ihtişamına kavuşmasını sağlayan projeyle ilgili konuşan Bakan Yardımcısı Yayman, “Nasrullah Meydanı’nda yapılan çalışma gerçekten Kastamonu’ya çok yakışmış. Meydanın tüm ihtişamı ortaya çıkmış. Sayın Belediye Başkanımıza bu proje için teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik ve Murat Demir, Belediye Başkanı Tahsin Babaş ve AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, Nasrullah Meydanı’nda yaptıkları incelemenin ardından bölge esnafıyla bir süre sohbet etti.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2018, 23:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER