'Sağlık çalışanlarımız çok değerli'

AK Parti Kastamonu Belediye Başkan adayı Babaş, 'Sağlık çalışanlarımız hepimiz için çok değerli, her zaman yanlarında olduğumuzu bilmelerini isterim.' dedi.

  • 610
'Sağlık çalışanlarımız çok değerli'

AK Parti Kastamonu Belediye Başkan adayı Tahsin Babaş, Kastamonu Milletvekili Fatma Serap Ekmekci ile Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde hastaları ziyaret edip, sağlık çalışanlarıyla sohbet etti.

Ziyaret sonrası kısa bir değerlendirmede bulunan Babaş şunları söyledi:

"Kastamonu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, bu alanda ülkemizin sayılı kurumlarından biridir. Köklü bir geçmişe sahip hastanemiz, uzman doktorları, profesyonel ekibi, kapasitesi ve teknolojik donanımıyla, sadece şehrimize değil bölgemize hizmet veriyor. Fizik tedavi ve rehabilitasyon hem hasta hem de sağlık çalışanları için son derece sabır gerektiren meşakkatli bir süreç. Sevgiyle, tutkuyla ve büyük bir özveri ile hizmet veren tüm sağlık çalışanlarımıza şükranlarımı sunuyor, acil şifalar diliyorum. Sevdiklerimizi, canımızı emanet ettiğimiz, doktorlarımız, sağlık çalışanlarımız hepimiz için çok değerli, her zaman yanlarında olduğumuzu bilmelerini isterim.

Şehrimizin sağlık hizmetlerinde kaliteyi ve kapasiteyi arttırmak adına göreve gelir gelmez Sağlık Bakanlığımız ve İl Sağlık Müdürlüğümüz ile birlikte çalışacağız.

Bu vesile bütün hemşehrilerimizin Miraç Kandilini kutluyor, Miraç Kandilinin ülkemize milletimize ve insanlığa hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum."