Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası Sona Erdi

Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanlığının 2013 Yılı Faaliyet Programı'nda yer alan Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası 25-27 Ekim 2013 tarihleri arasında İzmir'de yapıldı.

Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası Sona Erdi
Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası

Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanlığının 2013 Yılı Faaliyet Programı'nda yer alan Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası 25-27 Ekim 2013 tarihleri arasında İzmir'de yapıldı.

TÜM FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ. 




Müsabaka Programı :




25 Ekim

26 Ekim

27 Ekim



Cuma Cumartesi

Pazar

Erkekler 54, 63, 74 Kg 58, 68, 80 Kg 87, +87 Kg
Bayanlar 46, 53, 62 Kg 49, 57, 73 Kg 67, +73 Kg


Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası - İzmir


25 - 27 Ekim 2013 | Celal Atik Kapalı Spor Salonu

Sonuçlar
ERKEK TAKIM SIRALAMASI



1. Ankara Ulaştırma SK

2. İstanbul Büyükşehir Bld. SK

3. İzmir Büyükşehir Bld. SK 4. İstanbul Tuzla Bld. SK

5. İzmir Efsane Gençlik SK



BAYAN TAKIM SIRALAMASI



1. İstanbul GOP Bld. SK

2. İstanbul Büyükşehir Bld. SK

3. İzmir Yurtsever SK

4. Ankara Mamak Bld. SK

5. İzmir Büyükşehir Bld. SK



GENEL TAKIM SIRALAMASI



1. İstanbul Büyükşehir Bld. SK

2. İzmir Büyükşehir Bld. SK

3. Ankara Ulaştırma SK

4. İstanbul GOP Bld. SK

5. İzmir Efsane Gençlik SK



1. GÜN SONUÇLARI - 25 Ekim 2013
Erkekler Bayanlar
54 KG

1. Köksal Kaya - Erzurum Sağlık Spor

2. Serkan Deniz - İstanbul Büyükşehir Bld. SK

3. Evren Karaca - Üsküdar Bld. SK

3. Metin Dankaz - Ankara EGO SSK 


63 KG

1. Uğur Üçdinç - İzmir Büyükşehir Bld. SK

2. Fuatcan Aldemir - Ulaştırma SK

3. Haydar Köprülü - Manisa Başar SK

3. Ömer Ramazan Evez - İzmir Çiğli Bld. SK


74 KG

1. Muhammet Talha Sarı - Ulaştırma SK

2. Rıdvan Akın - İzmir Büyükşehir Bld. SK

3. Okan Şimşek - İstanbul Tuzla Bld. SK

3. Necmettin Selim Oyar - Manisa Başar SK 


46 KG

1. Ceren Özbek - Ankara Mamak Bld. SK

2. Simge Burcu - İzmir Yurtsever Gençlik SK

3. Emel Utku Yetişkul - İzmir Büyükşehir Bld. SK

3. Safiye Polat - Ankara EGO SK 


53 KG

1. Kübra Dürdane Çakır - İstanbul G.O.P. Bld. SK

2. Sevde Mavi - Ankara ASKİ SK

3. Hatice Kübra Yangın - İstanbul Büyükşehir Bld. SK

3. Merve Gündoğar - İzmir Büyükşehir Bld. SK


62 KG

1. Kübra Bayrak - Ankara Çınar GSK

2. Tuğçe Merve Zinal - İstanbul G.O.P. Bld. SK

3. Şehriban Aydınlı - Ankara Mamak Bld. SK

3. Nazmiye Terzici - İstanbul Bahçelievler Bld. SK


2. GÜN SONUÇLARI - 26 Ekim 2013
Erkekler Bayanlar
58 KG

1. Ömer Faruk Şimşek - İstanbul Tuzla Bld. SK

2. Görkem Sezer - İzmir GSİM 

3. Suat Tekin - İstanbul Yavuz SK

3. Orhan Gazi Güler - İzmir Efsane SK


68 KG

1. Berkay Akyol - İzmir Efsane Gençlik SK

2. Seyithan Akbalık - Ulaştırma SK

3. Mert Süngü - İzmir Büyükşehir Bld. SK

3. Abdullah Mejmet Evez - İzmir Çiğli Bld. SK


80 KG

1. Ozan Berken Bindak - İstanbul Büyükşehir Bld. SK

2. Yunus Sarı - Ulaştırma SK

3. Uğurcan Laçin - İstanbul Bağcılar Bld. SK

3. Berkcan Süngü - İzmir Büyükşehir Bld. SK


49 KG

1. Sude Burcu - İzmir Yurtsever Gençlik

2. Büşra Angın - İstanbul Büyükşehir Bld. SK

3. Ruhat Akalın - Ankara Çınar SK

3. Makbule Nur Korucu - İzmir GSİM


57 KG

1. Özlem Ulaş - İstanbul Büyükşehir Bld. SK

2. Fatma Sarıdoğan - İstanbul G.O.P. Bld. SK

3. Seval Nur Turan - İstanbul Yavuz SK

3. Sıla Rümeysa Ölçek - Ankara EGO SK


73 KG

1. Ebru Yümlü - İstanbul Büyükşehir Bld. SK

2. Dürdane Koçyiğit - İstanbul Yavuz SK

3. Gamze Aşçı - Bursa Spor Kulübü

3. Gözde Akbulak - İzmir Büyükşehir Bld. SK


3. GÜN SONUÇLARI - 27 Ekim 2013
Erkekler Bayanlar
97 KG

1. Serdar Akın - İstanbul Büyükşehir Bld. SK

2. Mehmet Korucu - İzmir Büyükşehir Bld. SK

3. Ali Sarı - Ulaştırma SK

3. Burak Eski - İstanbul Tuzla Bld. SK


+87 KG

1. Yasin Baştuğ - Ulaştırma SK

2. Atabey Güllü - İstanbul Büyükşehir Bld. SK

3. Beytullah Eski - İstanbul Tuzla Bld. SK

3. Kaan Kılıç - İzmir GSİM


67 KG

1. Şule Yılmaz - Ankara ASKİ SK

2. Kübra Okur - Bursa Spor Kulübü

3. Büşra Eski - İstanbul Bahçelievler Bld. SK

3. Büşra Ayva - Ankara Mamak Bld. SK 


+73 KG

1. Cansel Deniz - İstanbul G.O.P Bld. SK

2. Ecehan Güneş - İstanbul G.O.P Kuvvet SK

3. İclal Küçük - İstanbul Yavuz SK

3. İnci Uçar - İzmir Yurtsever Gençlik






Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2013, 21:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER