92'lik Nineden Gençlere Öğüt

AK Parti Adapazarı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Alper Hasköylü, Yaşlılar Haftası dolayısıyla İlçe Gençlik kollarından üyelerin katılımıyla 92 yaşındaki Sabriye Taran'ı ziyaret ettiler.

  • 743
92'lik Nineden Gençlere Öğüt
TAKİP ET Google News ile Takip Et

92’LİK NİNEDEN GENÇLERE ÖĞÜT

AK Parti Adapazarı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Alper Hasköylü, Yaşlılar Haftası dolayısıyla İlçe Gençlik kollarından üyelerin katılımıyla 92 yaşındaki Sabriye Taran’ı ziyaret ettiler.
Adapazarı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Alper Hasköylü’ye Gençlik üyelerinden Melike Ünlü, Eda Civelek, Melek Civelek, Şeyma Alıcı, Burcu Karaman, Oğuz Ferman, Oğuz Sallı, Ertuğrul Ortakçı, Ahmet Çelebi ve Tolga Alkış eşlik etti.
Ziyaret sırasında Sabriye Taran duygulu anlar yaşayarak gençlerin kendini ziyaret etmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek gençlere öğütler verdi. Yaptıkları ziyaretle ilgili konuşan Alper Hasköylü, “Büyüklerimizin bizler için önemi her zaman büyüktür. Biz gençlerin bugünlere gelmesinde büyük emekleri olan değerli büyüklerimize karşı olan sorumluluklarımızın her zaman bilincinde olarak hareket etmemiz gerekmektedir. Yaşlılarımızın sadece belirli günlerde değil her gün ve her an düşünerek hal ve hatırlarını sormalıyız. Bizde Adapazarı İlçe Gençlik kolları olarak bugün Sabriye ninemizi ziyaret ederek güzel sohbetine nail olduk” dedi.