Ahmet Sarı Taekwondo Dostuk Turnuvası

Pendik Belediyesi Ahmet Sarı Taekwondo Dostluk Turnuvası 14-15 Eylül 2013 tarihleri arasında İstanbul Pendik Fethi Gemuhluoğlu İlköğretim Okulu Spor Salonunda yapılacaktır.

  • 938
Ahmet Sarı Taekwondo Dostuk Turnuvası
TAKİP ET Google News ile Takip Et

MÜSABAKA ADI: Pendik Belediyesi Ahmet Sarı Taekwondo Dostluk Turnuvası

MÜSABAKA TARİHİ    : 14-15 Eylül 2013

MÜSABAKA YERİ                   : Fethi Gemuhluoğlu İlköğretim Okulu Spor Salonu Velibaba Mah. Dolayoba Kiptaş Sosyal Konutları Pendik/İstanbul

Müsabaka Başlama Saati : 14 Eylül 2013 Cumartesi Saat 10.00

KATILIM SAYILARI    :Katılacak olan Takımlar her siklette 1 sporcuyla yarışacaktır.Kontenjan yoktur. Kulüpler eksik sıkletlerini diğer çalıştırdığı kulüplerden çalıştırdığına dair yönetim kurulu kararıyla belgelendirdikleri takdirde tamamlayabilirler

YAŞ ve KUŞAK DURUMLARI:

Minik Yıldız Bay ve Bayanlar: En az Mavi Kırmızı Kemer (3.Gıp) ve daha yukarı kuşak derecesine sahip 1999-2000-2001 - 2002 ve 2003 doğum tarihli sporcular

Genç-Ümit Yıldız Bay ve Bayanlar: En az Kırmızı Siyah Kemer (1.Gıp) ve daha yukarı kuşak derecesine sahip 1998-1997-1996-1995-1994-1993 doğum tarihli sporcular katılabilir

TARTI  : Müsabakalarda kilo toleransı yoktur. Sporcular tartıya Federasyon kuşak kimliği, lisans ve nüfus cüzdanlarıyla birlikte geleceklerdir. 14 Eylül 2013 Cumartesi 08:00-10:00 arası

KATEGORİLER: 

MİNİK Yıldız ERKEKLER         : 27-30-33-37-41-45-49-53-57-+57 KG

MİNİK-YIldız BAYANLAR        : 27-30-33-37-41-45-49-53-57-+57 KG

Genç-Ümit ERKEKLER        : 45-48-51-54-58-63-68-74-78-+78 KG

Genç-Ümit BAYANLAR     : 44-46-49-53-57-62-67-+67 KG.

LİSANS ve VİZELER    : Lisanslar 2013 yılı vizeli olacaktır. 

KOŞULLAR      :

Sporcu Kayıtları Deniz Yıldızı Bilgi Sistemi ile Online Olarak yapılacaktır.
Online Kayıt Sistemi, 13 Eylül 2013 Cuma günü SAAT 24:00 Mesai bitiminde otomatik olarak kapatılacaktır.
Müsabaka Sonuçları, Kuralar ve Sıralamalar; Online Kayıt Sistemi üzerinden müsabaka günü canlı olarak yayınlanacaktır.
Sistemde kayıtlı olmayan sporcular Müsabakaya alınmayacaktır.
Müsabaka Günü, Listelere Ekleme yapılmayacaktır.
Tüm Sporcular, Online Kayıt Sırasında beyan edilen Kategori ve Kilolarda  yarışacaktır.
Müsabakaya katılmak ve Sporcularınızı Kayıt Etmek için  Şifre tanımlaması yapılması gerekmektedir.
Listedeki sporcuların Adı, Soyadı, Doğum Tarihi, Kuşağı, Sikleti doğru şekilde girilmesi gerekmektedir. Yanlış beyanda bulunulan yada Federasyon kayıtı olmayan sporcular yarışmaya alınmayacaktır.
Turnuva amacı sporcularımızın deneyimlerini ve maç tecrübelerini artırmaktır.
Müsabakalar Türkiye Taekwondo Federasyonu 2013 Yılı Müsabaka talimatları doğrultusunda yapılacaktır.
Şampiyonaya katılacak olan Kulüplere hiçbir ödeme yapılmayacaktır.
NOT: Sağlık Raporu geçerli değildir.
MÜsabaka Programı :  1.GÜN : Minik-Yıldız Bay ve Bayanlar 2.GÜN : Genç-Ümit Bay ve Bayanlar

ÖDÜL              : Her kategoride ilk dört dereceye giren Bay ve Bayan sporculara madalya verilecektir. Dereceye giren  sporculara madalya töreni müsabakaların bitiminde yapılacaktır. 

MALZEME DURUMU: Müsabıklar kişisel kullanımlar için en son WTF tarafından onaylı tüm koruyucularını kendileri getireceklerdir.

NOT     : Talimatta açıklanmayan tüm konularda, ve anlaşmazlık durumlarında Turnuva tertip komitesi yetkilidir.

Hakkı ÜNAL
0555 388 13 60

AZMİ NİĞDELİOĞLU
Pendik Belediyesi Spor Klb. Antrenörü
0 532 373 15 29

PENDİK BELEDİYESİ AHMET SARI TAEKWONDO DOSLUK TURNUVASI TAKIMLARI

1.    İZMİR ÇİĞLİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

2.    SAKARYA ATILGAN SPOR KULÜBÜ

3.    BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

4.    ESKİŞEHİR ESJİM & ES SPOR KULÜBÜ

5.    BİLECİK OSMANELİ SPOR KULÜBÜ

6.    İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

7.    BALIKESİR TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ

8.    AFYON ERKMEN BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

9.    KIRIKKALE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

10. KOCAELİ GÖLCÜK BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

11. İZMİR BORNOVA SPOR KULÜBÜ

12. ANKARA VADİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

13. İZMİT KARAMÜRSEL SPOR KULÜBÜ

14. İSTANBUL PENDİK BELEDIYE SPOR KULÜBÜ

15. İZMİR SABAH SPOR KULÜBÜ

16. İZMİT BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

17. İSTANBUL GAZİ OSMAN PAŞA SPOR KULÜBÜ

18. ESKİŞEHİR TEPEBAŞI BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

19. KONYA FATİH SULTAN MEHMET SPOR KULÜBÜ

20. ANKARA HAYMANA TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ

21. İSTANBUL BAYRAMPAŞA YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ

22.NİĞDE DÜNYA SPOR KULÜBÜ