AK Parti'den KGC'ye ziyaret

AK Parti Kastamonu İl Başkanı, yardımcıları ve yönetim kurulu üyesi, Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Balcı'yı makamında ziyaret etti.

  • 524
AK Parti'den KGC'ye ziyaret
TAKİP ET Google News ile Takip Et

AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü, AK Parti İl Başkan Yardımcıları İsmail Yılancıoğlu, Hasan Yağcıoğlu ve AK Parti Yönetim Kurulu Üyesi Muhammet Sami Perk, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Balcı’yı makamında ziyaret etti.

Ziyarette gündeme dair sohbet gerçekleştirilirken AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, “Şüphesiz ki basın mensupları, halkımızın kanaat ve beklentilerinin tarafsız bir şekilde gündeme taşıyıp kamuoyuyla paylaşarak hayati bir görevi yerine getirmektedir. Her an, her yerde ve büyük bir özveriyle görevinin başında olan basın çalışanları bu görevi ifa edebilmek için zaman mefhumu gözetmeksizin çalışmaktadır. Yaptığımız her işte, attığımız her adımda, basın çalışanlarının ortaya koydukları emek ve gayrete şahidiz” dedi.

“Yakaladığımız istikrarı devam ettirmek ve daha büyük başarılara imza atmak için de bizlere olduğu kadar basın mensuplarına da büyük bir sorumluluk düşmektedir” diyen Ünlü, “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da basın çalışanlarımızın, milli bir hedef olarak, ülkemizin 2023 hedeflerine giden zorlu yolları, fikirleriyle, kalemleriyle aydınlatmaya devam edeceklerine can-ı gönülden inanıyorum. Tüm basın çalışanlarımıza özverili katkılarından dolayı içtenlikle teşekkür ediyor, şehrimize, ülkemize ve milletimize katkılarının aynı duyarlılıkla devam etmesini temenni ediyor, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyorum” ifadelerini kullandı.