Bıçaklı saldırıyı önlemek istedi! Kendisi yaralandı

Belediye personeline yapılan bıçaklı saldırıyı önlemeye çalışırken yaralandığı belirtilen İhsangazi Belediye Başkanı'nın sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

İhsangazi Belediyesi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada Başkan Hayati Sağlık'ın akşam saatlerinde Belediyenin bir kadın personeline Ş.Ç'nin bıçakla saldıracağını fark ettiği aktarıldı.

"Bıçaklı saldırıyı Belediye Başkanımız Hayati Sağlık fark etmiş ve araya girerek saldırıyı önlemeye çalışmıştır." ifadesine yer verilen açıklamada şunlar kaydedildi:

"Bu esnada Başkanımız kendini korurken ayağı betona takılarak yere düşmüş ve kolunda kırık, yüzünde ise hafif yaralanma oluşmuştur. Başkanımızın sağlık durumu şükürler olsun çok iyidir. Belediye Başkanımıza ve Belediye personelimize yapılan bu çirkin saldırı girişimini şiddet ve nefretle kınıyoruz."

Belediye Başkanı Sağlık, ilçe merkezindeki olay sırasında yere düşmüş, çevredekilerin müdahalesinin ardından Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılmıştı. Olayla ilgili Ş.Ç. gözaltına alınmıştı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN