'Çamur siyaseti açıklamalarınız kabul edilemez'

AK Parti Kastamonu Merkez İlçe Başkanı Güzel, Memleket Partisi Kastamonu Merkez İlçe Başkanı Urganioğlu'na 'Çamur siyaseti yapmayın, önce kendinize bakın.' dedi.

  • 1191
'Çamur siyaseti açıklamalarınız kabul edilemez'

AK Parti Kastamonu Merkez İlçe Başkanı Av. Akif Güzel, basın açıklamasında bulunarak, Memleket Partisi Kastamonu Merkez İlçe Başkanı Ayten Urganioğlu'na "Çamur siyaseti açıklamalarınız kabul edilemez." dedi.

"Bir bayan ilçe başkanına yakışmıyor"

Güzel, "Memleket Partisi Kastamonu Merkez İlçe Başkanı Ayten Urganioğlu her fırsatta AK Parti Milletvekilimiz Sayın Serap Ekmekci’ye, bir bayan ilçe başkanına yakışmayacak üslup içerisinde saldırmakta, eleştiri boyutlarını aşan şekilde haksız ithamlarla eleştirmektedir.

Kastamonu'muz uzunca yıllar sonra ilk defa bir kadın Milletvekilini hemşehrilerimizin büyük teveccühü ile TBMM'ye göndermiş ve Kastamonu kadınımızın sesi meclisimizde gür bir şekilde yankılanmıştır. Bu Kastamonu'muz ve Kastamonulu kadınlarımız için de ayrı bir gurur vesilesidir.

Kastamonu AK Parti Milletvekillerimiz Sayın Halil Uluay ve Sayın Serap Ekmekci mazbatalarını aldıkları ilk günden itibaren Kastamonu için kafa yormaya ve projeler üretmeye başlamışlar ve bu hususta başta yatırım olmak üzere bir çok alanda çalışma yapmışlardır.

Masa başında oturarak bugün nasıl bir çamur atarım diye düşünmekten öte bir proje ortaya koyamayan, sırf muhalefet etmek adına eleştirel boyutların ötesinde bir anlayışla yorum yapan Merkez İlçe Başkanına tavsiyem, Kastamonu'yu temsil eden ve kadın kimliğiyle de Şerife Bacıların sesi olan vekilimize sahip çıkmak adına yapıcı tavsiyeler üretmesidir." diye konuştu.

"Çamur siyaseti açıklamalar kabul edilemez"

Güzel, "Kah Taşköprü sarımsağını bahane ederek, kah emekliler üzerinden eleştirerek, kah sağlık sistemi üzerinden haksız ithamlarda bulunarak milletvekillerimize yaptığınız amaçsız ancak çamur siyasetine varan açıklamalarınız kabul edilemez.

Vekillerimiz de teşkilatımız gibi gecelerini gündüzlerine katarak çalışmaktadırlar. Meclis çalışmaları dışında da dur durak dinlemeden ilçelerimizin ve şehrimizin her yerinde yine onlar var.

AK Parti bir hizmet üretme partisidir. Bugüne kadar görev yapan her milletvekilimiz şehrimize hizmet etmiş, 40 Milyar TL'yi aşkın yatırımın Kastamonu’ya kazandırılmasına öncülük etmişlerdir. Bugün de ve bundan sonra da görev süreleri içerisinde memleket için hemşehrilerimiz için milletvekillerimiz çalışmaya devam edeceklerdir.

Hemşehrilerimiz müsterih olsunlar. Bizler AK teşkilatımızın birer neferleri olarak sadece milletin desteği ile milletimiz için gece gündüz demeden çalışmaya elbirliği ile devam edeceğiz. Başkalarının karalamalarına, güneşi balçıkla sıvama gayretlerine aldırmadan işimizi yapacağız." diye konuştu.

"Sizin hakkınızı arayacak yine AK Parti milletvekilleridir"

AK Parti Kastamonu Merkez İlçe Başkanı Av. Akif Güzel şöyle devam etti:

"Memleket Partisi önce eleştiriyi kendilerine bakarak kendilerine yapsınlar. Cumhurbaşkanı adayı olarak çıkardıkları adayı kimlerin hangi sebeplerle ve hangi olaylarla adaylıktan çekilmeye zorladıklarının hesabını araştırsınlar.

Ülkemizin ve milletimizin hangi problemi varsa bugüne kadar bunu biz çözdük bundan sonra da çözmeye devam edeceğiz. Emeklilerimizin, işçimizin ve memurumuzun derdi hülasa vatandaşlarımızın derdi bizim derdimizdir.

Merak etmeyin Sayın İlçe Başkanı. Sizin de hakkınızı arayacak, sizin için de çalışacak olan yine AK Parti milletvekillerimiz olacaktır."