DFD Kapsamında Desteklenecek Projeler!

2016 Yılı DFD Programı Kapsamında Desteklenecek Başarılı Projeler Belli Oldu!

  • 1163
DFD Kapsamında Desteklenecek Projeler!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA)’nın ilan ettiği “2016 Yılı Doğrudan Faaliyet Desteği Programı (DFD)” kapsamında başvurusu kabul edilen projelerin değerlendirme süreçleri tamamlanarak hibe almaya hak kazanan projeler belli oldu.

KUZKA’nın 01.02.2016 tarihinde ilan ettiği DFD programı kapsamında başvurusu alınan projelerin değerlendirilme süreci sona erdi.

DFD Programı için başvurusu alınan ve değerlendirme süreçleri sonunda başarılı bulunan ve Yönetim Kurulu’nun onayına sunulan projeler, KUZKA Yönetim Kurulu’nun 20 Mayıs 2016 Cuma günü yapılan toplantısında ele alınarak onaylandı.

Kastamonu, Çankırı ve Sinop illerinden KUZKA’ya sunulan toplam 3 proje başarılı bulunarak desteklenmeye hak kazandı. Program kapsamında Sinop Ticaret ve Sanayi Odası’nın "Sinop TSO Dijital Arşiv Projesi", Çankırı İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün “Çankırı'da Seçilmiş Turizm Zenginliklerinin Tanıtım Projesi”, Çankırı Karatekin Üniversitesi’nin “Türk-Afrika Üniversiteleri İşbirliği Forumu ve Eğitim Fuarı” projeleri desteklenmeye değer bulundu.