banner231

ASKF’den KGC’ye ziyaret

Kastamonu Amatör Spor Kulüpler Federasyonu (ASKF) Başkanı Adem Keloğlu ve yönetim kurulu, Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti.

GÜNDEM 02.07.2020, 14:29
120
ASKF’den KGC’ye ziyaret
banner105

Kastamonu Amatör Spor Kulüpler Federasyonu (ASKF) Başkanı Adem Keloğlu ve yönetim kurulu, Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti'ni (KGC) ziyaret etti. Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Balcı, yönetim kurulu üyeleri ve spor muhabirleri, ASKF heyetini karşıladı.

Geçtiğimiz günlerde yapılan ASKF seçimlerinde yeniden başkanlığa seçilen Keloğlu, KGC ziyaretinde ilimiz amatör sporuyla ilgili düşüncelerini paylaştı. Yeni dönemde daha aktif olarak çalışmalarını sürdüreceklerini söyleyen Keloğlu; bu süreçte valilik, belediye başkanlıkları başta olmak üzere kurumları ziyaret ederek amatör spor için neler yapabilecekleri noktasında istişarede bulunacaklarını belirtti. Keloğlu, yapılan istişareler neticesinde bir yol haritası çizeceklerini aktararak, sporun bel kemiği olan amatör spor kulüpleri için mesai mevhumu gözetmeksizin çalışmalarının devam edeceğinin altını çizdi.

Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Balcı ise ziyaretlerinden ötürü ASKF Başkanı Adem Keloğlu ve yönetim kurulu üyelerine teşekkürlerini iletti.

Yorumlar (0)
banner223
banner305
11
açık
banner315
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs biyolojik bir silah mı, doğal bir hastalık mı?
Koronavirüs biyolojik bir silah mı, doğal bir hastalık mı?
banner306

Gelişmelerden Haberdar Olun

@
EMLAK FİYATLARI