İlim Hikmet Sofrası'nın konuğu, Şensizoğlu oldu

Şeyh Şaban-ı Veli Vakfı tarafından her hafta Cumartesi günleri düzenlenen İlim Hikmet Sofrası sohbetlerinin bu haftaki konuğu Nevzat Şensizoğlu oldu.

  • 811
İlim Hikmet Sofrası'nın konuğu, Şensizoğlu oldu
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Şeyh Şaban-ı Veli Vakfı tarafından her hafta Cumartesi günleri düzenlenen İlmi, dini, tarihi ve mahalli konularda uzman konuşmacıların katıldığı İlim Hikmet Sofrası’nın bu haftaki konuğu Kastamonu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Ana Bilim Dalı Öğretim Görevlisi Nevzat Şensizoğlu oldu.

Nevzat Şensizoğlu, konuşmacı olarak katıldığı programda, ‘İnsan İlişkilerinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar: İletişim ve Biz’ konusunu ele aldı.

Katılımcılara insanlar arasındaki ilişkilerde ne gibi kuralların olduğunu anlatan Şensizoğlu, daha kalıcı ve etkili bir konuşmanın nasıl olabileceği konularında örnekler verdi. Aynı zamanda kişisel gelişim uzmanı olan Şensizoğlu, alanında yaptığı çalışmalarla ve konunun içeriğiyle ilgili kısa anekdotlar anlattı.

Kişisel gelişim konusunda da bilgiler veren Şensizoğlu, konuşmasının ardından davetlilerin sorularını da cevaplandırdı.

Şensizoğlu, kişisel gelişim alanıyla ilgili şu ana kadar herhangi bir kitabının olmadığını belirterek, ilerleyen günlerde böyle bir hazırlık içerisinde olduğunu ve yakın bir zaman kitap çıkarmayı planlandığını kaydetti.

Programın sonunda davetlilere, meşhur Kastamonu simidi ve tarhana çorbası ikram edildi.