Kastamonu Belediyespor'da yeni sezon planlaması

Kulüp Başkanı Bülent Bıyıklı "Hocamızla karşılıklı olarak anlaşamadık ve teşekkür ettik. Dostane bir ayrılık oldu" dedi.

  • 406
Kastamonu Belediyespor'da yeni sezon planlaması
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Hentbol Kadınlar Süper Lig'in 2018-2019 sezonu şampiyonu Kastamonu Belediyespor'un kulüp başkanı Bülent Bıyıklı, antrenör Hakan Günal ile dostane bir ayrılık yaşandığını bildirdi.

Bıyıklı, yaptığı yazılı açıklamada, 2018-2019 sezonunun tamamlanmasının ardından yeni sezon hazırlıklarına başladıklarını belirtti.

İlk olarak teknik direktör Hakan Günal ile görüştüklerini anlatan Bıyıklı, "Hocamızla karşılıklı olarak anlaşamadık ve teşekkür ettik. Dostane bir ayrılık oldu. Hocamız bugüne kadar hem Kastamonu hem de Türkiye hentbolunda ilkleri yaşattı, kendisine teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki yaşantısında da başarılar diliyoruz." ifadelerini kullandı.

Bıyıklı, açıklamasında şu değerlendirmelerde bulundu:

"Yaşanan bu ayrılığın ardından teknik direktör belirleme çalışmalarımız sürüyor. Yeni sezonda kadromuzda görmek istediğimiz oyuncularla da görüşmelerimizi yapıyoruz. İlk olarak iç transferi tamamlamayı, sonrasında dış transferlerle takımımızı oluşturmayı hedefliyoruz. Bu sene kadromuzda yer alan yabancı oyuncularla da büyük oranda yollarımızı ayıracağız. Kastamonu'muzu en iyi şekilde temsil edecek, başarılı ve başarı potansiyeli yüksek genç oyuncuları kadromuza katmak düşüncesindeyiz."