Kastamonu'da 'ÇANAKKALE DESTANI' Konferansı

İlim Yayma Cemiyeti Kastamonu Şubesi'nin Gençlik ve Spor Bakanlığı ile birlikte yürütmüş olduğu Genç Yüreklerin Fethi Projesi dahilinde 'Çanakkale Destanı' konferansı gerçekleştirildi.

  • 410
Kastamonu'da 'ÇANAKKALE DESTANI' Konferansı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

KASTAMONU’DA “ÇANAKKALE DESTANI” KONFERANSI DÜZENLENDİ

İlim Yayma Cemiyeti Kastamonu Şubesi'nin Gençlik ve Spor Bakanlığı ile birlikte yürütmüş olduğu Genç Yüreklerin Fethi Projesi dahilinde “Çanakkale Destanı” konferansı gerçekleştirildi. 
Mart ayı boyunca 30 ayrı ilde konferans verecek olan, "Destanlaşan Çanakkale" kitabının yazarı Tarihçi Mustafa Turan’ın konuşmacı olarak katıldığı program, Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonunda yapıldı.
Konferansa vatandaşlar yoğun bir katılım gösterirken programda Ozan Hüseyin Koca ve İlim Yayma Öğrencilerinden Sami Telli Çanakkale Türküleri, Halife Sultan Camii imam hatibi Kamil Gezer tarafından Kuranı kerim tilaveti. Nasrullah Camii İmamı Kahraman Şekerci Çanakkale Kasidesini okudu.
Programı Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen, AK Parti İl Başkanı Av. Metin Çelik, MHP Merkez İlçe Başkanı Av. Ahmet Yavuz, Karabük İl Genel Sekreteri Hakan Eski izlediler.