Kick Boksta yılın ilk kuşak sınavı

Kastamonu Erişen Spor Kulübü, Kick Boksta yılın ilk kuşak sınavını yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında yaptı.

  • 6433
Kick Boksta yılın ilk kuşak sınavı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kastamonu'da faaliyetilerini sürdüren Erişen Spor Kulübü, kick boks branşında 2021 yılının ilk dönem kuşak sınavını yaptı.

Kovid-19 tedbirleri kapsamında yapılan sınava katılma hakkı elde eden 13 sporcu üst kuşağa terfi etmek için çaba sarfettiler.

Sınav Komisyon Başkanlığını Murat Şengül yaptı.

Kuşak sınavları hakkında bilgi veren Erişen Spor Kulübü Başkanı ve antrenörü Murat Şengül; “Kick Boksta kuşak sınavı yılda dört kez yapılıyor. 2021 yılının ilk kuşak sınavını yapıyoruz. Sporcularımıza başarılar dilerim” dedi.

Geçen yıl Mart ayından bu yana ülkemiz ve tüm dünyanın koronavirüs (Kovid-19) salgını ile mücadele ettiğini belirten Şengül; “Pandemi nedeniyle kulübümüzde alınması gereken tüm tedbirleri alarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sporcularımız ve antrenörlerimiz maske, mesafe ve temizlik gerekli hassasiyeti gösteriyorlar. Antrenmanlarımız 4 grup halinde az sayıda sporcu ile sosyal mesafe korunarak yapılıyor.”