Kick Boksta yılın son kuşak sınavı

Kastamonu Erişen Spor Kulübü, Kick Boksta yılın son kuşak sınavını yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında yaptı.

  • 8960
Kick Boksta yılın son kuşak sınavı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kastamonu'da faaliyetilerini sürdüren Erişen Spor Kulübü, kick boks branşında 2020 yılının son dönem kuşak sınavını yaptı.

Kovid-19 tedbirleri kapsamında yapılan sınava katılma hakkı elde eden 12 sporcu üst kuşağa terfi etmek için çaba sarfettiler.

Sınav Komisyon Başkanlığını Murat Şengül, üyeliklerini ise Reyhan Şengül ve Ayşe Saygı yaptı.

Kuşak sınavları hakkında bilgi veren Erişen Spor Kulübü Başkanı ve antrenörü Murat Şengül; “Kick Boksta kuşak sınavı yılda dört kez yapılıyor. 2020 yılının son kuşak sınavını yapıyoruz. Sporcularımıza başarılar dilerim” dedi.

Mart ayından bu yana ülkemiz ve tüm dünyanın koronavirüs (Kovid-19) salgını ile mücadele ettiğini belirten Şengül; “Pandemi sürecinde spor salonları 1 Haziran'dan itibaren yeniden faaliyet göstermeye başladı. Kulübümüzde alınması gereken tüm tedbirleri alarak çalışmalarımıza başladık ve devam ediyoruz. Sporcularımız ve antrenörlerimiz kurallara uyuyorlar. Antrenmanlarımız 5 grup halinde az sayıda sporcu ile sosyal mesafe korunarak yapılıyor.”

2020 yılında insanların zorlu süreçlerden geçtiğini belirten Şengül, 2021 yılının hayırlara vesile olmasını temenni ederek yeni yılı kutladı.