MHP'liler Seçim Startını Huzurevinden Verdi

MHP Kastamonu Merkez İlçe Başkanlığı, Haziranda ayında yapılacak olan milletvekilliği seçimlerinin startını Kastamonu Huzurevi'nden verdi.

  • 489
MHP'liler Seçim Startını Huzurevinden Verdi
TAKİP ET Google News ile Takip Et


Huzurevi sakinlerine sazlı-sözlü eğlence düzenleyen MHP’liler, aynı zamanda büyüklerinin hayır duasıyla yola çıkmak için ilk olarak huzurevinde program düzenleme kararı aldıklarını söylediler. 

Kastamonu Huzurevi sakinleri, MHP Kastamonu Merkez İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği sazlı-sözlü eğlencede gönüllerince eğlendiler. Çeşitli ikramların da yapıldığı eğlencede yaşlılar, sahneye çıkarak hünerlerini gösterdiler. Çiftetelli oynayarak gönüllerince eğlenen yaşlılar, kendilerine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı da MHP Merkez İlçe Teşkilatına teşekkür ettiler. Ayrıca eğlencede, Sepetçioğlu oyununu oynayan gençler, yaşlılardan büyük alkış topladı.

MHP Merkez İlçe Başkanı Ali Osman Kurtcu ile yönetim kurulu üyeleri, eğlence öncesi yaşlılarla bir süre sohbet ederek, istek ve taleplerini dinlediler.

MHP Merkez İlçe Başkanı Ali Osman Kurtcu, seçim çalışmalarına huzurevinden başladıklarını belirterek, “3 Ocak 2015 tarihinde seçilerek yönetime gelen Merkez İlçe Teşkilatı, çalışmalarına başladı. İlk olarak Merkez İlçe Teşkilatı, büyüklerin ellerini öpüp hayır dualarını almak için huzurevine program düzenlemiştir. Düzenlediğimiz bu programla, büyüklerimize saygı ve hürmetimizi göstermek, ayrıca İslam ahlakına göre büyüklerimizin ellerinden öpüp, hayır dualarını almak istedik. Bu kapsamda 6 Haziran’da yapılacak olan milletvekilliği seçimlerinde hem başarılı, hem önde, hem de Kastamonu’da zirvede birinci parti olmasıyla ilgili çalışmalarımıza bismillah demiş bulunmaktayız. İnşallah hayırlara vesile olur. Büyüklerimizin hayır duasıyla yolumuza devam ederiz” dedi.

VEDAT YUNUS İKİZOĞLU (İHA)