Şakir Bezci Hocamız Karabük Üniversitesinde

Pamukkale Üniversitesi öğretim görevlisi Şakir Bezci hocamız, Karabük Üniversitesine geçiş yaptı.

  • 3124
Şakir Bezci Hocamız Karabük Üniversitesinde
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Pamukkale Üniversitesi öğretim görevlisi Şakir Bezci hocamız, Karabük Üniversitesine geçiş yaptı.
Aynı zamanda Yardımcı Doçentlik kadrosunu alan Şakir Bezci kariyerinde önemli bir basamağı daha atlamış oldu. Karabük üniversitesine kariyeri ve spor kişiliği ile büyük katkılar sağlayacak olan Şakir Bezci hocamızın bu bölgedeki varlığı, inanıyoruz ki Karabük'te taekwondonun yerleşmesinde ve gelişmesinde de önemli bir rol oynayacak. Taekwondomuzdan yetişmiş sporcularıızın zaman içinde Üniversitelerde görev alması ve ciddi makamlara gelmesi taekwondomuz adına bir kalite göstergesi olarak gurur verici.
Farklı bölgelerdeki üniversitelerde taekwondo kimlikli hocalarımızın görev alması bu sporumuzun Türkiye'nin her tarafında aynı güç ve kaliteye ulaşması açısından büyük önem taşıyor.
Daha önceden adını tatemilerde pek görmediğimiz Karabük taekwondosunda Şakir Bezci kimliği ile ciddi bir gelişim yaşanacağına inanıyoruz. Karabük'lü taekwondocularımızın bu değerin kıymetini bilmelerini ve Şakir hocamızın bilgi birikiminden azami ölçüde faydalanmamalarını istiyoruz.

Teknik komite üyesi olarak taekwondomuza büyük hizmetleri olan Şakir Bezci hocamızı Yardımcı Doçentlik kadrosu nedeni ile tebrik ediyoruz...