Sarımsak Festivali sanatçıları kimler?

Taşköprü Belediyesi tarafından bu yıl 29.'su düzenlenecek olan Uluslararası Kültür ve Sarımsak Festivali'ne katılacak olan sanatçılar netleşti.

  • 1340
Sarımsak Festivali sanatçıları kimler?
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Bu yıl 13-16 Ağustos tarihlerinde 29.’su düzenlenecek olan Sarımsak Festivali’nde ünlü sanatçılar, İrem Derici, Mustafa Ceceli, Kolpa, Hasan Yılmaz ve Beyaz Durmaz sahne alacak.

Köprübaşı Festival Meydanı’nda gerçekleşecek olan etkinlikler kapsamında 14 Ağustos Cuma günü saat:21.30’da Kolpa, 15 Ağustos Cumartesi günü sevilen sanatçı Hasan Yılmaz 21.00’de, saat:22.30’da ise İrem Derici, 16 Ağustos Pazar günü ise saat:21.00’de Beyza Durmaz ve saat:22.30’da ise Mustafa Ceceli Taşköprü Sarımsak Festivali’nde sahne alacaklar.

Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, Taşköprü’nün adına yakışır bir festivali daha gerçekleştirmek için festival komitesi ve belediye personeliyle birlikte çalıştıklarını ve bu yıl 13-16 Ağustos tarihlerinde 29.’sunu gerçekleştirecekleri Kültür ve Sarımsak Festivali’ni dolu dolu kutlamayı hedeflediklerini belirterek gurbetteki ve sıladaki tüm Taşköprülüleri Sarımsak Festivali’nde buluşmaya davet etti.