Seydiler'de Ergün Çalkaya güven tazeledi

Seydiler Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin Olağan Genel Kurulunda mevcut başkan Ergün Çalkaya, güven tazeleyerek tekrar başkanlığa seçildi.

  • 529
Seydiler'de Ergün Çalkaya güven tazeledi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Seydiler Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin Olağan Genel Kurulu, Seydiler Düğün Salonunda geniş katılımla gerçekleştirildi.

Genel Kurul, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. Ardından divan heyeti seçimi yapıldı. Divan Başkanlığına Birlik Başkanı Dursun Ergin seçildi. Divan heyetinin seçiminin ardından gelir gider bilançoları ile faaliyet ve denetim raporları okunarak oy birliği ile kabul edildi. Başarılı çalışmalarından dolayı Seydiler Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ergün Çalkaya’ya, Kastamonu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığı tarafından plaket verildi.

Tek liste halinde gidilen seçimde mevcut başkan Ergün Çalkaya, güven tazeleyerek tekrar başkanlığa seçildi.

Seçimlerin ardından Seydiler Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ergün Çalkaya, tüm katılımcı esnaf ve misafirlere teşekkür ederek, kendisine gösterilen teveccühten dolayı mutlu olduğunu kaydetti.