'Şimdi çok çalışma vaktidir'

AK Parti Kastamonu Milletvekili seçilen Uluay, 'Şimdi ülkemiz ve memleketimiz için çok çalışma vaktidir.' dedi.

  • 1160
'Şimdi çok çalışma vaktidir'

14 Mayıs'ta yapılan 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri sona erdi. Kastamonu tercihini yaparak 2 Milletvekili AK Parti'den, 1 Milletvekili de CHP'den Meclis'e gönderdi.

AK Parti'den Milletvekili seçilen Halil Uluay, sosyal medya hesabından açıklama yaparak seçmenlere ve teşkilatın her kademesindeki arkadaşlarına teşekkür etti.

Uluay şöyle etti:

"14 Mayıs seçimlerinde sizlerin teveccühleriyle Kastamonu'muzdan Milletvekili olarak seçilmiş bulunmaktayım. Bizleri bu göreve aday gösteren Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Genel Merkezimize, seçim sürecinde bizleri muhabbetle bağrına basan aziz hemşehrilerimize ve bizlerle birlikte gecesini gündüzüne katarak cansiperane çalışan teşkilatımızın her kademesindeki dava arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum.

Şimdi ülkemiz ve memleketimiz için çok çalışma vaktidir. 28 Mayıs’ta yapılacak olan seçimlerde Sayın Cumhurbaşkanımızın yeniden seçilmesi için canhıraş çalışacak, Türkiye Yüzyılı'nda ülkemizin ve milletimizin daha fazla kalkınması için, Kastamonu'muzun daha da gelişmesi için ter akıtacağız.
Rabbim bizleri mahcup etmesin, aziz milletimize ve siz değerli hemşehrilerimize layıkıyla hizmet edebilmeyi bizlere nasip etsin."