Tübat Taekwondo Ligi İstişare Toplantısı Yaptı.

Tübat Taekwondo Ligi Yönetim Kurulu Alanya'da İstişare Toplantısı Yaptı.

  • 780
Tübat Taekwondo Ligi İstişare Toplantısı Yaptı.
TAKİP ET Google News ile Takip Et

TÜBAT Taekwondo Ligi yönetim kurulu Alanya'da yapılan Türkiye Büyükler Taekwondo Şampiyonasında yönetim olarak bir araya gelerek 2013 Yılında yapılacak olan yurt içi ve yurt dışı organizasyonlar gelişen genel durumlar ile ilgili TÜBAT Başkanı İlhan Aşkın öncülüğünde bir istişare toplantısı yaptılar.

Toplantıya Başkan İlhan Aşkın, Başkan Yardımcısı Trabzon İl Temsilcisi Rasim Bekar, Dış ilişkiler sorumlusu Salih Çelik, Yönetim Kurulu Üyesi Erzurum İl Temsilcisi Kemal Yıldıran,Yönetim Kurulu ÜyesiTokat İl Temsilcisi Turan Güldür, Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Aldemir, Yönetim Kurul Üyesi Vahyettin Yıldırım, Yönetim kurulu Üyesi Nevşhir İl Temsilcisi Recep Işık, Sakarya bölgesi Antrenörü Ümit Al, Trabzon bölgesi Antrenörü Yıldıray Saral, Ordu bölgesi antrenörü Cengiz Angın, Mersin Bölgesi antrenörü Ahmet Gündüz, Erzincan bölgesi Antrenörü Vedat Yılmaz ve lig üyelerimizde hazır bulundular.

Toplantıya katılamayan birlik yönetim üyeleri telefonla arayarak alınan her türlü kararın yanında olduklarını ve dayanışmanın sonuna kadar yanında olduklarını belirttiler.
 
Toplantının açılış konuşmasını yapan TÜBAT ligi Başkanı İlhan Aşkın: Ligimizin yurt içi ve yurtdışındaki faliyetlerinde ne gibi yol izleneceğini 2013 yılında yapacakları etkinlikleri uzun uzun anlattıktan sonra, TÜBAT ligi artık kurumsal bir yapıya kavuştuğunu ve bu durumda bizlerede daha büyük bir sorumluluk yüklendiğini yapacağımız organizasyonların tutum ve duruşların adil, hakkaniyet içerisinde üyelerimize yansıtılması gerektiğini söyleyerek yönetimdeki arkadaşlara emeklerinden dolayı teşekkür edildi.
 

TÜBAT Başkan yardımcısı Rasim Bekar ise :TÜBAT gün geçtikce büyümeye, büyürkende sorumluluklarının artığını ve üzerlerine daha yük bindiğini ve bunların üstesinden sizlerin yardımınızla kalkacağını söyledi. Birlik beraberliğimizi bozmaya kalkan kişilere fırsat verilmeyeceğini dünyalık makamlar değil hizmet etmek için bu ligi kurduğunu söyleyen Rasim Bekar, üyelerimizin ve sizler yanımızda olduğu müddetce daha güzel organizasyonlar yapacağını söyleyerek sözlerine son verdi.

TÜBAT yönetim kurulu üyesi Erzurum il temsilcisi Kemal Yıldıran: Rabbime şükürler olsun bizlerin dostluğu sayesinde TÜBAT aracalığıyla Taekwondoya hizmet etmeye devam ediyoruz birliğimizi ve dirliğimizi bozmaya kalkan kişilere en iyi cevabı burada toplanarak vermiş bulunmaktayız. Kim nasıl söylerse söylesin ne konuşursa konuşssun bizler dürüstlükten adaletten ve samimiyetten ayrılmayacağımıza burda söz veriyoruz. dedi

Yönetim kurulu üyesi ercan Aldemir: Güzel işler yapılmasından ve üyesi olmaktan gurur duyduğum TÜBAT'ın bir ayağınıda Mersin İlinde yapmaktan onur duyarım diyerek yapılan organizasyonların artarak devam etmesini diledi. 

Son olarak söz alan İstanbul Bölgesi antrenörü ve yönetim üyesi Vahyettin Yıldırım ise artık büyük bir kuruluş olduk. Tabiki aksaklıklarımız olacaktır kamplar ve yurtiçi yurtdışı organizasyonlar güzel olmaktadır. Bunları yaparken kimseye iltimas yapmadan hakkaniyet içinde yapalımki ayrıcalığımız ortaya çıksın diyerek teşekkürlerini belirtti.

TÜBAT ligi yönetimi  ORTAK HAREKET  ETME, İSTİŞARE ETME VE BİRLİKTE DÜŞÜNME prensibiyle toplantıya son verdiler.