Vali Yıldırım'dan Özel İdareye birliktelik mesajı

İl Özel İdaresi tarafından düzenlenen iftar programına katılan Vali Mesut Yıldırım, kurum çalışanlarına hitaben yaptığı konuşmada birliktelik mesajları verdi.

  • 711
Vali Yıldırım'dan Özel İdareye birliktelik mesajı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Vali Yıldırım’dan Özel İdare çalışanlarına; “Biz büyük bir aileyiz; aile bağlarımıza zarar vermeyelim”
 
Göreve başladığı günden itibaren Ramazan ayını vatandaşlarla, çalışanlarla geçirmeye özen gösteren Vali Mesut Yıldırım İl Özel İdaresi çalışanları ile iftar sofrasında buluştu. İşçilerle iftar sofrasında buluşmaktan büyük bir kıvanç duyduğunu ifade eden Vali Yıldırım, İl Özel İdaresi teşkilatının işçisiyle, memuruyla, her kademedeki çalışanlarıyla, her birinin değerli olduğunu kaydetti.
İl Özel İdaresi’nin gerçek anlamda bir aile olduğunu ve ailenin gerektirdiği gibi davranılmasının altını çizen Vali Yıldırım: “İnsanımıza hizmet etmek amacıyla kurulmuş teşkilatın, değişik kademelerindeki temsilcileri olarak,  hem koşullarımızın farkında olup şükür edeceğiz, hem de daha fazla çalışmak suretiyle minnet borcumuzu, bu vatana, bu insanlarımıza ödemiş olacağız.  Bundan sonraki çalışmalarımız da huzur, sağlık içerisinde, bir birimizi anlayarak, dinleyerek hep birlikte hizmet etmemizi ümit ediyorum” dedi.

İftar Programına ayrıca, Jandarma Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğ. General Faruk Bal, Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Vali Yardımcısı Şenol Kaya, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Zafer Tahir Karahasan, İl Müftüsü Osman Aydın başta olmak üzere kurum müdürleri ve İl Özel İdaresi çalışanları katıldı.

Kazım BOLAT