Yeni Çöp Kovalarına Tam Not

Kastamonu Belediyesi'nin şehir merkezinde Kastamonuluların hizmetine sunduğu yeni çöp kovaları vatandaşlardan tam not aldı.

  • 572
Yeni Çöp Kovalarına Tam Not
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kastamonu’da mahalli idare seçimlerini kazandığı 2014 yılından bugüne kadar geçen bir buçuk yıllık zaman zarfında yaptığı hizmetlerle ön plana çıkan Belediye Başkanı Tahsin Babaş, uygulamaya koyduğu büyük ölçekli projelerinin yanı sıra halkın kullanımına sunduğu en temel hizmetlerde dahi çalışmalarının farklılığını ortaya koyuyor.

Tahsin Babaş’ın hayata geçirdiği ve farklılığını ortaya koyan bu tür hizmetlerden bir tanesi de şehir merkezine yerleştirilen yeni tip çöp kovaları olarak göze çarpıyor. Kastamonu Belediyesi ekipleri, şehir merkezinde eskiyen çöp kovalarını değiştirerek daha modern bir anlayışla tasarlanan ve kullanım açısından kolaylık sağlayan yeni tip çöp kovalarını sokaklara yerleştirdi. Özel olarak tasarlanan ve Kastamonuspor’un renklerini taşıyan bu çöp kovalarının iki yanında bulunan izmaritlikler ise olası bir alevlenme ve yangın çıkması durumunun önüne geçiyor.

(KG)