Gribe ve Faranjite Doğal Çözüm

Bitkisel ürünler konusunda deneyimi olan Dr. Mustafa Eraslan, kış aylarında ortaya çıkan hastalıklardan korunmanın doğal yolları için pratik tavsiyeler verdi.

  • 676
Gribe ve Faranjite Doğal Çözüm
TAKİP ET Google News ile Takip Et


Gribe ve faranjite karşı doğal ev formülleri hakkında açıklamalarda bulunan Dr. Mustafa Erarslan, “Orta boy bir soğan iri iri doğranır, üzerine bir yemek kaşığı bal ilave edilerek cam kavanozda 3 saat sulanması beklenir, daha sonra, küçük çocuklarda günde 3 defa 1 tatlı kaşığı, büyüklerde günde 3 defa 1 yemek kaşığı kullanılır. Karışım, bağışıklık sistemini güçlendirmek ve antibakteriyel ve öksürük kesici olarak kullanılabilir” diye konuştu.

Dr. Eraslan’ın verdiği diğer formül ise “2-3 gram adaçayı yaprağı üzerine taze kaynatılmış ve bir miktar soğumaya bırakılmış bir fincan su ilave edilir, üzeri kapatılır ve 10 dakika demlenir. Gün içinde 5-10 kez dolu dolu gargara yapılırsa faranjit de son derece etkili olacağı görülecektir. Yapılan bilimsel çalışmalarda ekinezya ile birlikte gargara şeklinde kullanıldığında etkisini arttığı belirtilmektedir” şeklinde oldu.

SAHTE ERASLANLARA DİKKAT
Kendisine ait olmadığı halde kendi ismini kullanarak internet siteleri kurulduğunu ve bu siteler vasıtasıyla vatandaşların aldatıldığını belirten Dr. Mustafa Erarslan, kendisine ait sitenin www.mustafaeraslan.com.tr adresi olduğunu ve vatandaşların diğer internet sitelerinin beyan ve satışlarına aldanmaması gerektiğini söyledi.

(İHA)