Kastamonu Belediyesi Orkestrası Göz Doldurdu

Başkentte Kastamonu Günleri etkinliğine katılan Kastamonu Belediyesi Orkestrası bir konser verdi.

  • 476
Kastamonu Belediyesi Orkestrası Göz Doldurdu
TAKİP ET Google News ile Takip Et

KASTAMONU BELEDİYESİ ORKESTRASI GÖZ DOLDURDU

Kastamonu Dernekler Federasyonu (KASDERFED) tarafından Ankara’da bu yıl 9’uncusu düzenlenen Başkentte Kastamonu Günleri etkinliğine katılan Kastamonu Belediyesi Orkestrası bir konser verdi. Etkinliğin açılış programı içinde protokol mensuplarına yönelik konser veren Belediye Orkestrası, dinleyicilerden tam puan aldı. 
İki yıldan bu tarafa katıldığı Başkentte Kastamonu Günleri etkinliği programında bu yıl üçüncü kez görev alan Belediye Orkestrası, eski Türk pop şarkılarının yanı sıra Kastamonu türkülerini seslendirdi. Bu yıl, çoğunluğunu Kastamonu Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin oluşturduğu bir ekiple programa katılan Belediye Orkestrası, seslendirdiği birbirinden güzel şarkı ve türkülerle dinleyicilerin büyük beğenisini kazandı.
Belediye Orkestrasının verdiği konserin bitiminde KASDERFED Genel Başkanı Hasan Şen tarafından, etkinliğe verdiği destekten dolayı Kastamonu Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Saim Sayan’a teşekkür edilerek tüm orkestra ekibi adına Orkestra Şefi Erdoğan Ay’a bir plaket takdim edildi.