Kastamonu Belediyesi'nden Mobil Hizmet

Kaliteli hizmet anlayışını kendisine ilke edinen Kastamonu Belediyesi'ne yeni başlattığı uygulaması ile artık mobil cihazlardan da ulaşılabilecek.

  • 924
Kastamonu Belediyesi'nden Mobil Hizmet
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kastamonululara kaliteli hizmet sunmak ve etkili çözüm yollarına en hızlı şekilde ulaşabilmek adına çalışmalarını sürdüren Kastamonu Belediyesi, geliştirmiş olduğu akıllı cihaz uygulaması ile artık cep telefonlarından ve tüm mobil cihazlardan da vatandaşlara hizmet sağlayacak.

Yeni uygulama ile ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanı Tahsin Babaş, “Kastamonulu hemşerilerimize layık oldukları şekilde, en yüksek standartlarda hizmetlerimizi ulaştırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu hizmetlerimizi gerçekleştirirken teknolojinin tüm imkânlarını da kullanıyoruz. Yeni geliştirdiğimiz bu uygulama, Kastamonu Belediyesi hizmetlerine mobil cihazlardan ulaşabileceğiniz resmi bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde vatandaşlarımız; Kastamonu haberlerine, belediye haberlerine, duyurulara ve ihale ilanlarına varıncaya dek daha birçok faydalı bilgiye cep telefonlarından ve mobil cihazlılarından erişim sağlayabilecek. Ayrıca meclis kararlarına ve kültür-sanat faaliyetlerimize de bu uygulamadan ulaşılabilecek ve borç sorgulama, borç ödeme işlemleri de yapılabilecek” diye konuştu.

Kastamonu Belediyesi’nin geliştirmiş olduğu uygulama sayesinde vatandaşlar Belediye Başkanı Tahsin Babaş’a doğrudan mesaj da gönderebilecekler. Şimdilik sadece Android işletim sistemine sahip telefonlar için aktif olan uygulamayı dileyenler Goggle Play’dan mobil cihazlarına indirebilecek.

IOS işletim sistemine uygun telefonlardan ulaşımın sağlanabilmesi için çalışmaların sürdüğünü ve kısa süre içerisinde uygulamaya Apple Store’dan da ulaşılabileceğini aktaran Babaş, Kastamonu Belediyesi’nin resmi internet sayfası olan www.kastamonu.bel.tr’nin de yenilendiğini anlattı.

VEDAT YUNUS İKİZOĞLU (İHA)