Ben yazdım, beğenmeyen umurumda değil, çünkü doğrulara değindim - Ahmet İNANLI

Ben yazdım, beğenmeyen umurumda değil, çünkü doğrulara değindim


Bu gün Medeniyetlerin kadim sehri, çok kıymetli Kastamonu’muz için yazıyorum-yazacağım-yazmak zorundayım.

Sevgili Hemşehrilerim. 
Önce İlimizin güzide merkezi dahil 20 ilçesinin Ak Parti 6. Olağan kongrelerinin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Seçilecek yeni ilçe başkanlarını tanıyayım ya da tanımayayım Kastamonu adına Kastamonu için, memleketimize gelecek olan hizmetler için şimdiden herkesi tebrik ediyor onların çalışmalarında başarılar diliyorum.

Değerli hemsehrilerim biliyorsunuz ki, içeride ve dışarıdaki yıkıcı unsurlar, Ak Parti’nin kazanımlarını ülke kazanımı haline getiren partinin her türlü mücadelesini, yerle bir etmek için hareketlerine hala devam ediyorlar.

Ama AK Parti kadroları, bu asil milletle birlikte olduklarının hesabını hala yapamıyorlar,

1-İstikbal için,

2-Huzur için,

Dik yürüyüşüne korkmadan devam ediyorlar. 15 Temmuz'u kimse ama hiç kimse unutmadı ve herkes sonrasını yaşıyor. Artık herkes, kimlerin ülkeyi parçalamak için harekete geçtiğini gördü-biliyor. Yıkıcı unsurlar bize tıpkı Filistin gibi, Myanmar gibi ve diğer Müslüman ülkelerin yaşadıkları acı ve ızdırap dolu hayatı, sürgün hayatını milletimize yaşatmaya çalıştıklarını gördü.

Türkiyede güçlü bir yönetime ihtiyaç varken engel olmaya çalısanları da tüm açıklığıyla gördü.

AK Partinin Kastamonu dahil Türkiye de yakaladığı İleri çizgiyi yıkmak isteyenler, mevcut siyasi iklimi değiştirip bizi parçalamak ve hatta yok etmek istiyorlar. Bunun da tek alternatifi Ak Parti'nin kendi iç dinamikleridir düşüncesiyle; AK Parti'yi önümüzdeki 2019 seçimler öncesi kendi İçin de ayrıştırma ve parçalamaya çalışıyorlar.

Bu oyunların tamamına karşı bizler yani Kastamonu’luların 3 te 2.si şimdiye kadar olduğu gibi bundan böylede Ak Parti'nin saflarında dik durdu-durmaya devam edecek.

Bu halk Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gibi hep dik durdu. En zor şartlarda millet gür bir ses istediğinde işte buradayız, işte sesimiz dedik. Geriye doğru 15 yıllık Kastamonu’nun karnesi hep bu yönde oldu olmaya da devam edecek.

Saygıdeğer Kastamonu’lu hemsehrilerim, şahsen Ak Partinin şahsında ülkemize karşı oynanan oyunlarda ve kurulan tuzaklardan söz ederken, bu partinin Kastamonu’muza ve ülkemize kazandırdığı hizmetleri konuşacak zamanı bulamıyoruz ama hiç olmazsa bu şekilde ben sesimi duyarayım istedim. O-Şu-Bu yani Biz-Siz-Onlar AK Partinin milletimize kazandırdığı hizmetleri her an ve zeminde anlatacak zamanı bulamayıp, konuşamasak da; Geçen 15 yıllık süre içinde Kastamonu’muz ve ülkemize kazandırılan yüz binlerce hizmeti ve ilimize kazandırılan binlerce eseri, tek tek saymak mümkün olmadığını biliyorum.

Ama şahsım başta olmak üzere Kastamonu halkı ve bu millet olarak ve kadim medeniyetin şehri Kastamonu’lular olarak çok iyi biliyoruz ki Ak Parti hükümetleri korkmadan, çekinmeden attığı büyük adımlarla yeni bir Kastamonu, güçlü ve büyük Türkiye'yi inşaa etti etmeyede devam ediyor-edecek diyorum.

Son olarak şunu söylemek zorundayım. Ben gerçekleri yazıyorum ve bu güne kadar da KİMSENİN BOROZANCISI’da olmadım YALAMASI’da YALAKASI’da ama 70 yıllık ömrümüzde hep GERÇEKÇİ oldum o nedenle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dediği üzere bu güne dek ALLAHÜ TEALANIN divanından başka HİÇ EĞİLİP BÜKÜLMEDİM sadece ve sadece SEVDİĞİM-İNANDIĞIM-GÜVENDİĞİM İnsanlarla HAŞIR NEŞİR oldum o nedenle diyorum ki AK PARTİ 15 yıl önce çıktığı SEFERE, ileride daha büyük SEFERLERE ve her zamankinden çok ama daha çok hazır olacağından kimse kuşku duymasın.

Bu duygularla ülkemiz insanlarının ve dünyada her zaman saygın bir yeri olan milletimizin GÖZ BEBEĞİ diyebileceğim  AK PARTİ'nin ilçe kongreleri ve ilerisindeki İl kongrelerinin hayırlara vesile olmasını diliyor, Tüm Kastamonu’lu hemsehrilerimi selamlıyorum.

Yüce Mevlam-Tanrım-Alemlerin alemi olan canlı ve cansız tüm vrlıkların tek sahibi ve hakimi olan Rabbim herkesin yar ve yardımcısı olsun.

KALIN SAĞLICAKLA
Allah-ü Teala'ya emanet olun

inajans

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
04Oca

Varsa paran pulun, herkes kulun

02Oca
01Ara
01Kas

Önce geçim sonra seçim!

26Ekm

El atına binen tez iner