SEN ŞEHİT OĞLUSUN İNCİTME YAZIKTIR ATANI... - Gökhan ALTUNDAL

SEN ŞEHİT OĞLUSUN İNCİTME YAZIKTIR ATANI...


Merhabalar Sevgili Dostlar

Birçok Gündem konusu olsa da, Bizim değinmemiz gereken en önemli konu Fetö/Pdy (Paralel ihanet çetesi ve bunun uzantılarının) yargılandığı davalardır. Hani şu herkesin, Bütün millet unutsa da biz unutmayacağız, unutturmayacağız dediği ama hiç kimsenin aslında yeteri kadar ilgilenmediği bu süreci inatla bazı şeyler düzelene kadar yazmaya ve hatırlatmaya devam edeceğiz…

Ülkemiz Üç tarafı denizlerle, 4 tarafı hainlerle kaplı sözünü bugün ki siyasi ortamda daha iyi anlamaktayız. Bir tarafında sınır komşun bir devlet de iç savaş var, diğer tarafta bir terör devleti kurma hazırlığı, diğer tarafta bütün Avrupa birleşmiş Ülkemiz yalnızlaştırılmaya çalışılıyor.

Kurduğumuz bütün devletler de yaşadığımız şeyler, alışık olmadığımız mücadeleler değil görüldüğü üzere Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan hepsinin hakkından geliyor sağ olsun, var olsun.

Ya bu ülkede Asımın nesli olmanın gururunu her zafer bayramlarında her milli bayramlarda göğsünü gere gere söyleyen siyasiler neler yapıyorlar?

15 Temmuz Yargılama sürecine ne ölçüde katkı sağlıyorlar?

Yurdun dört bir yanından 15 Temmuz şehit yakınlarının ve gazilerinin, onların ailelerinin yaşamış oldukları sorunların haberleri gelmektedir. Bizim medeniyetimizde şehit olmak çok kutsal bir inanışın göstergesidir. Çünkü geride kalanlara hiç şüphesiz sahip çıkılacağını bilirler ve “ölürsek şehit oluruz, Kalırsak Gazi” düsturuyla cenk ederler ve tarihin her döneminde savaş meydanında düşmanlarına korku ve nam salan bir destandır bu inanış.

Türk Siyasal hayatında yeni bir dönem başlıyor Lakin görevlerini bir dahaki dönemde devam ettiremeyeceklerini anlayan kişiler yapmış oldukları uygulamalarla halkın iktidara olan güvenini sarsıp, 15 Temmuz şehit ve yakınları başta olmak üzere gaz ve yakınlarını bazen maddeten bazen manen incitmektedirler.

Unutmasınlar kol kırılır yen içinde kalır, bu kadim millet ve onun yaratmış olduğu medeniyet ilelebet baki kalır…

Selam ve Dua ile kalın

gokhanaltundal37@hotmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
07Mar

İŞLEYEN DEMİR PASLANMAZ

07Ara

HİZMET EDENE HİZMET EDİLİR

17Kas
20Eyl
21Ağs