İŞLEYEN DEMİR PASLANMAZ - Gökhan ALTUNDAL

İŞLEYEN DEMİR PASLANMAZ


Geçtiğimiz günlerde Zeytindalı harekatında şehit olarak hepimizi üzüntüye boğan ama aynı zamanda şehitlik makamının da gurunu bizlere yaşatan Uzman Çavuş  Arif Demirel’in defin işlemleri sırasında tam da Millet ittifakının kurulduğu bu dönemde yaşanan üzüntülü bir olay üzerine bu yazıyı kaleme alma gereksinimi duydum.

Kastamonu’muzun gururu olan ve bütün vaktini sadece memleket sevdasına ayırmış ve bütün gücüyle memleketinin refaha erişmesini sağlamaya uğraşan AK Parti Kastamonu milletvekilimiz Sn. Murat Demir beyin MHP Kastamonu il başkanıyla Cuma namazını eda ettiği bir sırada anlık bir tebessüm edişini fotoğraflayan bir alçağın bunu yaymasıyla kendisine haberci diyen ama söylediği her şey yalan çıkan barış yarkadaş bey bunu servis etmiş.

Milletin ittifakı milleti bir bütün halinde kucaklamayı hedeflerken bunlar ayrılık çıkarma peşinde lakin bu kişilerin bilmedikleri şey bizler için şehitlerimiz ölü değildir yüce Allah Kerim Kitabında bizlere böyle buyurur ve Tarihin hiçbir zamanında ülke için mücadele etmekten kaçmayan Kastamonu halkı sapla samanı ayırmasını çok iyi bilir.

Sayın vekilimiz Murat Demir; siz boş verin milletin ittifakının karşısında olan ve teröristler gruplarla organik bağları ayyuka çıkmış bu zatın sizin hakkınızda uydurduğu boş cümleleri. Şerife bacıların torunları, savaşa gidip dönmeyi düşünmeyen Ersizlerderede ki yiğit dedelerimizin torunları olarak bizler sizin bu memlekete ve Kastamonu ya olan sevdanınız şahitiyiz, Bizler sizin kar kış yağmur çamur demeden durmadan hizmet için çalıştığınızın şahidiyiz.

Atalarımızın dediği gibi İşleyen Demir Paslanmazmış

Yürekleri pas tutmuş ve terör örgütleri ile beraber ellerine masum sivillerin ve şehitlerimizin kanı bulaşmış bu kişi ve onun ait olduğu güruhun söyledikleri Biz Türk milleti ve Şehitler Diyarı Kastamonu’muz için yok hükmündedir.

Selam ve Dua ile kalın      

gokhanaltundal37@hotmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!

Yazıyı Yorumla

Yorumlar / 1

  • Asuman Şengül | 07 Mart 2018 23:12

    Doğrunun Hak yardımcısıdır,Zalimin zırvalaması zerre umurumuzda değildir. Kaleminize yüreğinize sağlık olsun, Kastamonu’lu bir vatansever olarak teşekkür ederim.

YAZARIN SON 5 YAZISI
07Mar

İŞLEYEN DEMİR PASLANMAZ

07Ara

HİZMET EDENE HİZMET EDİLİR

17Kas
20Eyl
21Ağs